Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Problem greška 0xc00007b

• Začetnik teme JT-88
  • Datum pokretanja
JT-88

JT-88

Član
Pozdrav ljudi, naime dobro poznat problem mi se pojavljuje. U pitanju je windows 10 64bit.
E sad probao sam sve i svašta i dobrim dijelom uspjeo riješiti problem. Ali sad ono što mi se nikad pre nije događalo naime sve druge igre rade normalno osim PES 2017 koji izbacuje ovu grešku. I onda kad zamjenom nekih dll fajlova uspjednem riješiti da PES proradi greška se javlja na GTA V i još nekim drugim igrama koje su do tada radile.
I sad ima li ko kakvo rješenje da ih na neki način uskladim da sve rade :D

Komsija76

Komsija76

Član
Pozdrav ljudi, naime dobro poznat problem mi se pojavljuje. U pitanju je windows 10 64bit.
E sad probao sam sve i svašta i dobrim dijelom uspjeo riješiti problem. Ali sad ono što mi se nikad pre nije događalo naime sve druge igre rade normalno osim PES 2017 koji izbacuje ovu grešku. I onda kad zamjenom nekih dll fajlova uspjednem riješiti da PES proradi greška se javlja na GTA V i još nekim drugim igrama koje su do tada radile.
I sad ima li ko kakvo rješenje da ih na neki način uskladim da sve rade :D
Pa to ti je lako resiv problem vratis Win 7 i nema vise gresaka!:D

JT-88

JT-88

Član
Ma ne znam koji tacno fali. Cak sta vise mislim da ih sad ima i viska :) jer sam dodavao i kopirao dosta njih sto sam nalazio po netu kao rjesenje. I sad je dobar dio i rijesen ali me zeza sto ne mogu uskladiti da PES radi sa ovim ostalim igricama, i onda i kad uspjednem njega pokrenuti onda one druge nece i izbacuje istu gresku.

Bazlik

Bazlik

Kad ubacujes te .dll fajlove, ubaci ih direkto u folder gde se nalazi igra i onda nemas komplikacija. Znaci ne u System32, nego u sam folder igre gde je .exe. Experimentisi ...