Problem cpu

Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
moj je bios 0702 a volio bih da mogu to rijesiti bez reinstalacije sistema posto sam skoro to radio pa da nemoram sve opet pogotovo u vezi podataka
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ok samo taj bios i ima da se skine za tvoju plocu pa pretpostavljam da je najnoviji. Uvek mozes da reinstaliras drajvere za chipset, pa ako radi bez problema onda je ok :)
To u vezi podataka ja obicno izbegnem tako sto instaliram samo osnovne programe na c:, sve ostalo cuvam na drugim particijama da kad god nesto nije u redu nista ne gubim(osim naravno ako rikne hard disk :)). Probaj da tako uradis ubuduce, cak u dosta slucajeva mozes i iste instalacije igara i programa koristiti, bez reinstaliranja, ako sacuvas save-ove i konfiguracije iz user foldera. Naravno ne moras to raditi za ono sto ti je 2 minuta da instaliras i konfigurises.
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
mogu li dobiti link za drivere posto ja sam ranije trazio pa nisam nasao odgovarajuce ili me snadje survey -.-"
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
U polju OS izaberes operativni istem na primer windows 7 x64:

Kod:
[url]http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=1&s=22&m=P5KPL-AM%20SE&os=&hashedid=7lA7ukHVu9DpMqHh[/url]
 
Natrag
Top