Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Poglavlje drugo,strana sedma,treći pasus odozdo (kenjam...),ali - ovako nekako ?

[YOUTUBE]kFjssmIwBLs[/YOUTUBE]

Ili im beskrajno puštati Tadićevsko/Đelićevske govore o "opredeljenosti za ulazak u EU" (to bi im spržilo i ono malo preostalog moždanog tkiva ) ?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
радозналице, не свиђа ми се цитат зомбистички настројеног паблишерс виклија, који тежи да разводни ситуацију и успава нам рефлексе. требало би основати анти-зомбистичку либерално-демократску странку азлд! и дићи војску, да бисмо и у овом одсутном тренутку очували своје демократске тенковине.
зјоване, јеси ли жив?
да ли неко зна где живи пустолов? требало би потражити његову помоћ.
не могу више... три дана нисам спавао... треба неко да буде на стражи...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Žao mi je Lapidus,crtaći su odavno prošli i kinder musen šlafen (,ili kako već) - tj.odo´i ja (noćas sam na oprezu zbog zombi-zaraze;sutra mi dolazi kuma - ne bih da je dočekam raspolućene glave i balavih mumlajućih usta) u svoju "kriznu" vreću za spavanje,sve držeći u naručju svoju omiljenu anti-zombi sačmaru.
Smrt zombijima - sloboda narodu ! Za kralja i otadžbinu bez zombija ! Ukinimo zombijima manjinska prava,inače će ubrzo postati većina !
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
са тугом проглашавам зјована дефинитивно сјебаног од стране зомбија, ако није и сам био неки зомби-провокатор.

ух, обожавам ову тему, живео зјоване!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Pa ljudi, čuvajte se zjovan-a.
Vjerujem da im je pao u ruke i samim tim i sam postao zombi. Nemojte slučajno da padnete na njegovu priču kojom bi to osporio. Srećom nisam imao lićni kontakt s njima, ali sam gledao mnogo poučnih filmova ( neko ih zove "horor" ) na tu temu.

@ja odavuda, provjeri tu svoju kumu, mnogo mi je sumnjiva, Otkud da baš sada, u ovom kritičnom momentu, ona dolazi kod tebe?

I svi ostali, pazite ko vam dolazi u kuću. Situacija još nije dramatična, ali vjerujem da su bolje organizovani nego mi. Samo čekaju svoj trenutak...
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
ситуација је сваким сатом све напетија... будите опрезни.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ceda zombi vozi kombi. :vorred:


iz filma "Crni Bombarder"

hodam sad kao zombi
hodam sad kao zombi
hodam sad ko zombi kroz noc

ich laufe jezt wie ein zombi
ich denke wie ein zombi
ich schlafe jezt wie ein zombi
und kuss doch auch wie ein zombi.
( hodam sad,hodam sad)
 
Poslednja izmena:
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
pa vi ne znate :vorred: zasto je Jovan sada Zjovan...

...samo da upozorim...evo jos malo edukativnog stiva....ko su, sta su i odakle dolaze...

[YOUTUBE]L-jzblCbsuA[/YOUTUBE]
_________

... otkricu vam sta se desilo sa Jovanom...
ne preporucuje se osetljivim osobama...

[YOUTUBE]hBrhEGuuFPc[/YOUTUBE]

savet svima .... ne smete zaspati :???:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ko je rekao spavanje
thumbs.php
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top