Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Posluži se! :lol:

nov1.jpg


Vidim ja da ću sutra opet u akciju! :butcher::girl_hospital:Al ne mari!:yea: To ti je borba!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa, s obzirom na angažovanje u AZ i na aktivnu ulogu u AZ aktivnostima tipa: tortica,kolačići, salčići, pečenje, slaninica, mezence, pićence itd...To "i po" mi ne gine pre ili kasnije. Pa kad je već tako, kad se već mora, a kad se mora nije teško, bar da se stilizujem. A i kažu "bolje da ljulja, nego da žulja".

PS-

Pyc, molim i novi dizajn za prevozno sredstvo, ovo mi se opet rasklimatalo.

Evo Pile jedva malo uhvatih vremena da se na Šeficinom kompjuteru pozabavim i tvojom kariolom. Ja sam ekspert za modni dizajn i ovo sa kolima mi baš ne ide najbolje al sam nešto uspio da napravim zato što si ti u pitanju. Nije baš ko da su radili Serđo Pininfarina ili Đorđeto Đuđaro ali mislim da će ti se dopasti. Ovakav grafit crni sa neonskim preljevima nema niko i ima da budeš glavna koka Južne Srbije a bogami i šire, bar do po Makedonije i Bugarske.
Evo malo sam ti i kapče stilizovo, unikat... niko nema takvo kapče. Mislim bilo bi to sve skupa i bolje al ne mogu živ da ostanem od Šefice, ljubomorna valjda, đavo će da ga zna. Čim sam sjeo da radim, eto nje:
"A šta to radiš sad dušice? Jel mora to baš sada? Kako to da samo njoj radiš, ima još žena u Pokretu a ti baš njoj"
Da ti ne pričam dalje... znaš i sama kakve ste vi žene, uvijek vam neki leptiri lete po lobanji. Al ništa ti ne brini, ima da te uredim i obučem samo tako... samo da uhvatim malo vremena, trenutno ne mogu. Ova mi ne da ni da predahnem... ko da je s robije izašla...

-----------
kalimercicanoviauto.gif


Još da se ova Marsovka nije ovoliko stisla, ko da je iz Šumadije... pa da klane koja šuška bar za konce i dugmiće neki novi materijal. Ko njoj dade financije da vodi, prije ću dočekam pomračenje Sunce nego dinar od nje. Na sve se rasipaju i troše te pare samo mene zaobilaze... ko kiša oko Kragujevca.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Evo Pile jedva malo uhvatih vremena da se na Šeficinom kompjuteru pozabavim i tvojom kariolom. Ja sam ekspert za modni dizajn i ovo sa kolima mi baš ne ide najbolje al sam nešto uspio da napravim zato što si ti u pitanju. Nije baš ko da su radili Serđo Pininfarina ili Đorđeto Đuđaro ali mislim da će ti se dopasti. Ovakav grafit crni sa neonskim preljevima nema niko i ima da budeš glavna koka Južne Srbije a bogami i šire, bar do po Makedonije i Bugarske.
Evo malo sam ti i kapče stilizovo, unikat... niko nema takvo kapče. Mislim bilo bi to sve skupa i bolje al ne mogu živ da ostanem od Šefice, ljubomorna valjda, đavo će da ga zna. Čim sam sjeo da radim, eto nje:
"A šta to radiš sad dušice? Jel mora to baš sada? Kako to da samo njoj radiš, ima još žena u Pokretu a ti baš njoj"
Da ti ne pričam dalje... znaš i sama kakve ste vi žene, uvijek vam neki leptiri lete po lobanji. Al ništa ti ne brini, ima da te uredim i obučem samo tako... samo da uhvatim malo vremena, trenutno ne mogu. Ova mi ne da ni da predahnem... ko da je s robije izašla...

-----------
kalimercicanoviauto.gif


Još da se ova Marsovka nije ovoliko stisla, ko da je iz Šumadije... pa da klane koja šuška bar za konce i dugmiće neki novi materijal. Ko njoj dade financije da vodi, prije ću dočekam pomračenje Sunce nego dinar od nje. Na sve se rasipaju i troše te pare samo mene zaobilaze... ko kiša oko Kragujevca.


Jao što mi je auto!!!!!!!! Pravi HIT!!! E super je, mnogo mi se dopada. Svi su samo u mene gledali kad sam se provozala malopre kroz grad. A tek kapicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Pa naočare!!!!!!!

A šefica ti nije ljubomorna, samo nije htela da gubi vreme, nemoj da si taki - ljubomorna. Da jeste, odma` bismo je izbacili iz AZ, ne bi smela da priviri više a kamoli da bude ministar i to još od kujnu! Pa takvo mesto samo osobe od poverenja mogu da dobiju!!!

Nema ona ništa protiv nas ostalih samo je htela da te skroz iskor...ovaj, mislim posluži kiflicama, ratlukom i kaficom, dok je sve sveže i vruće, da se ne o`ladi.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Tako je draga, vidiš kako diže sebi cenu, kao, ne dam ga nikome itd... među nama iz AZ nema ljubomore ni posesivnosti i, kad dođe kod tebe ili Marsovke, uopšte se ne mešam. Al' da šara tamo po drugim temama, e to ne može. :acute: Mora da bude odan AZ pokretu u svakom smislu, a obzirom da je novi, mora i da se dokaže.

A ti Pyc, mogao bi sad ti za promenu da skuvaš kafu... izmori me ovo silno presvlačenje i gledanje u planove i skice.

424558drzihf6qxm.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
A ti Pyc, mogao bi sad ti za promenu da skuvaš kafu... izmori me ovo silno presvlačenje i gledanje u planove i skice.

Pogledajte prilog 7863

Dušo, evo stižu kafice, za mene kraća, za tebe makijato, baš kako voliš... sve ti znam. Draga, crtež u tvojoj šoljici je moj neuspio pokušaj da izrazim svoje emocije kroz stvaralački čin pravljenja dobre kafe, ali izgleda da je mašta i podsvjesno od prvobitno zamišljenog srca naslikala jedan drugi tvoj dio koji mi se stalno mota po glavi i pred očima. Dio ovaj ili dio onaj... kako god okreneš, vidiš i sama da stalno mislim na tebe. A bogami i liči... baš ovako izgleda... pljunuto, ko ekran 16:9 HDTV. A vjeruj mi, stvarno je trebalo da ispadne... srce. Evo... stidim se, baš smo mi muškarci ponekad... đubrad.:lol:

dvijesapodlogom.gif


drvo.gif
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Pyc, dušice moja draga, hvala za kaficu. Nije važno što ti se srculence malo deformisalo (nije ni čudo kad stalno bleneš u izvesni deo mog tela), ali svaka ti čast! Nisam ni znala da znaš kakvu kaficu pijem, ni da umeš da je napraviš.
A tek ručak što si skuvao danas, tu tek nemam reči. Al' valjda sam zaslužila... mislim, trudila sam se i ja, jel'? :flirt:

Devojke, kad dođe kod vas, slobodno ga pustite u kuhinju, svašta taj zna, zlatne ruke ima. ;)

A što smo planove razradili... imamo još nešto da utanačimo i proverimo večeras, al' od sutra, zombovi drž'te se!

Čekaj bre Pyc, šta si navalio da se opet presvlačim, ne mogu ni da se pozdravim sa saborcima. Jeste videli sad, i posle - ja ljubomorna, ja mu stojim za vratom i k'o da sam s robije izašla. Eh... muškarci... :girl_sigh:

Koza nostra! No pasaran!
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pare omlaćeTe i spakovaTe!yes3

do.jpg

Dobro, nisu baš svesorry

dol.jpg


Svinje na sigurnom!:yea:

pec.jpg


Pa izvol'te!

Ono u debeli lad nisam ja, no ministar od finansije! Čekao da otpadne!:blum3:
Re vidi šta ćeš s ove finanCije i ne čekaj poziv nego dođi i ponesi onu Kobrovaču od deset leta!
Kalimerčice nikad bolje nisi izgledala!:yea:
Crvena sve isprobaj pa mi javi, pošto za Marsovke još ništa ne videh!:dntknw:
PYC sledeći put ti mlatiš pa će da bude i za konci i konopci... ovaj... dugmići!:lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ništa se ne sIkiraj draga, ima svašta! Ja, ova tri dana, k'o da sam na modnoj reviji, nemam pojma kol'ko sam se puta presvukla. Naspremao nam svašta, tako da ima i za tebe. A tek kapčića za Kalimerčicu, ih! Ima da menja više puta dnevno.
Lepo to Pyc radi, da smo ga birale, ne bismo izabrale takvog stilistu. Ma rođen je za to. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ono u debeli lad nisam ja, no ministar od finansije! Čekao da otpadne!:blum3:
Re vidi šta ćeš s ove finanCije i ne čekaj poziv nego dođi i ponesi onu Kobrovaču od deset leta!
Ujedaš ruku koja te je hranila... A nisi ni statut pokreta pročitala, već odmah krenula u laktanje i špekulacije...
Tačka 3. stav 1.: "Zabranjeno je bilo kakvo komentarisanje u negativnom kontekstu, omalovažavanje, ironično i/ili podrugljivo pričanje o starijim članovima AZ pokreta, njihovim planovima, zamislima ili idejama, te posledicama koje su njihove akcije proizvele, u cilju destabilizacije pokreta ili stvaranje lažne slike o njenim članovima, rušenju ugleda i zasluga koje su stekli, kao i sama negativna pomisao na iste.
Tačka 3. stav 2.: " Svaki prekršaj iz prethodnog člana povlači za sobom oštre sankcije, koje propisuje savet AZ pokreta i član koji je pomenut.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top