Prevarani zajahali i LŠ

Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Nije se odnosilo na tebe Death Row to za koga navijas,kod slucaja sa Pikeom se vidi da ga Anelka gadja u ruku,sto bi inace podizao loptu u sesnaestercu,svaki fudbaler bi tu isao na laznjak,a u drugom slucaju Eto je skocio i okrenuo ledja,normalno je da mu ruke budu u vazduhu,gde da ih stavi,nije udario rukom kao smec u odbojci,nije to dovoljno za penal po meni,pogledao sam snimak 2-3 puta danas,trebao je u prvom poluvremenu da Drogbi da 2 zuta za 2 simuliranja penala i to je crveni,pogledajte i te situacije,i Maluda je jednom pokusao da iznudi penal kod rezultata 1:0...
Necu da zapocinjem svadju oko prokletih penala koji su bili jasno vidljivi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Jel video neko 2 gol Porta,veca bruka nego ova u Minhenu,prvi put sam video onako nesto...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nije se odnosilo na tebe Death Row to za koga navijas,kod slucaja sa Pikeom se vidi da ga Anelka gadja u ruku,sto bi inace podizao loptu u sesnaestercu,svaki fudbaler bi tu isao na laznjak,a u drugom slucaju Eto je skocio i okrenuo ledja,normalno je da mu ruke budu u vazduhu,gde da ih stavi,nije udario rukom kao smec u odbojci,nije to dovoljno za penal po meni,pogledao sam snimak 2-3 puta danas,trebao je u prvom poluvremenu da Drogbi da 2 zuta za 2 simuliranja penala i to je crveni,pogledajte i te situacije,i Maluda je jednom pokusao da iznudi penal kod rezultata 1:0...
Po tebi je Anelka namerno gađao Pikea u ruku? :???: I zato nije trebao da pude penal? :rofl:
I šta bi bilo da su svi u šesnaestercu digli ruke ko Eto? Ruka treba da ide uz telo i u tom slučaju udarac lopte u ruku nije penal, pa valjda to znamo :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ajde da vratim temu u život, očekuju li se neke prevare u ovoj fazi LŠ? Sad su već velike pare u igri... Ali kad pogledam kako je Lion promašio 2 akcije pred sam kraj protiv Reala, zapitah se da li su "smeli" da pobede? wacko2
 
Natrag
Top