Pretvaranje lcd u smart

Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
Купио бих један од уређаја који претварају обичан лцд у смart.Zanimaju me vasa iskustva sa takvim uredjajima.

Koji je bolji mag 256 ili x-96 android box.
Vase misljenje?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kupio sam ga na Amazonu, imaju besplatnu dostavu za HR. Dosao je za par dana, stvarno sve OK.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Купио бих један од уређаја који претварају обичан лцд у смart.Zanimaju me vasa iskustva sa takvim uredjajima.

Koji je bolji mag 256 ili x-96 android box.
Vase misljenje?
Najbolja soulucija, bar po meni je da nađeš dovoljno dugačak HDMI kabal i spojiš komp na TV. Posle možeš kako hoćeš i šta hoćeš.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Najbolja soulucija, bar po meni je da nađeš dovoljno dugačak HDMI kabal i spojiš komp na TV. Posle možeš kako hoćeš i šta hoćeš.
Da, to imam i ja kao rezervnu opciju. Doduse da bi imao puni komfor u tom slucaju moras instalirati nekakav daljinski na mobitel ili tablet, inace pomalo gubi smisao svako malo trckarati do kompa.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Da, to imam i ja kao rezervnu opciju. Doduse da bi imao puni komfor u tom slucaju moras instalirati nekakav daljinski na mobitel ili tablet, inace pomalo gubi smisao svako malo trckarati do kompa.
I to sam probao, funkcionise. Razmisli o bezicnoj tastaturi i misu. U svakom slucaju i za neki android box bi ti trebalo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Da, ovo sa kompom i recimo instaliranim Kodi funkcionira OK, samo na telefon instaliras Kore, oficijelni daljinski za Kodi i stvar radi super. Moja supruga provede vise vremena pregledavajuci EPG u Kore nego sto gleda TV. :)
Uz ovaj box koji sam kupio je dosao sasvim pristojan daljinski tako da nema potrebe za dodatnim uredjajima. Ima cak i emulaciju misa.
 
Natrag
Top