Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Pretvaranje lcd u smart

• Začetnik teme mladen031
  • Datum pokretanja
M

mladen031

Član
Купио бих један од уређаја који претварају обичан лцд у смart.Zanimaju me vasa iskustva sa takvim uredjajima.

Koji je bolji mag 256 ili x-96 android box.
Vase misljenje?

Poslednja izmena od urednika:
igorcar

igorcar

Član
Купио бих један од уређаја који претварају обичан лцд у смart.Zanimaju me vasa iskustva sa takvim uredjajima.

Koji je bolji mag 256 ili x-96 android box.
Vase misljenje?
Najbolja soulucija, bar po meni je da nađeš dovoljno dugačak HDMI kabal i spojiš komp na TV. Posle možeš kako hoćeš i šta hoćeš.

kljuki29

kljuki29

Najbolja soulucija, bar po meni je da nađeš dovoljno dugačak HDMI kabal i spojiš komp na TV. Posle možeš kako hoćeš i šta hoćeš.
Da, to imam i ja kao rezervnu opciju. Doduse da bi imao puni komfor u tom slucaju moras instalirati nekakav daljinski na mobitel ili tablet, inace pomalo gubi smisao svako malo trckarati do kompa.

igorcar

igorcar

Član
Da, to imam i ja kao rezervnu opciju. Doduse da bi imao puni komfor u tom slucaju moras instalirati nekakav daljinski na mobitel ili tablet, inace pomalo gubi smisao svako malo trckarati do kompa.
I to sam probao, funkcionise. Razmisli o bezicnoj tastaturi i misu. U svakom slucaju i za neki android box bi ti trebalo.

kljuki29

kljuki29

Da, ovo sa kompom i recimo instaliranim Kodi funkcionira OK, samo na telefon instaliras Kore, oficijelni daljinski za Kodi i stvar radi super. Moja supruga provede vise vremena pregledavajuci EPG u Kore nego sto gleda TV. :)
Uz ovaj box koji sam kupio je dosao sasvim pristojan daljinski tako da nema potrebe za dodatnim uredjajima. Ima cak i emulaciju misa.