Press Dvor.

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
“Dvor”: Izbačen Igor Kostić


Drugi učesnik koji je izbačen iz rijaliti šoua “Dvor” je pevač i nevenčani suprug Mine Kostić. U nedelju predviđeno da se izbaci još dva takmičara


spe-igor_150x0.jpg



DRUGI učesnik koji je izbačen iz rijaliti šoua “Dvor” je pevač Igor Kostić. Kako je Krunski savez odlučio da do kraja nedelje izbaci ukupno četiri takmičara, publika je izglasala da im je najmanje omiljen među njima nevenčani suprug pevačice Mine Kostić.
Posle svih predviđenih izbacivanja ukućani u nedelju uveče započinju pravi dvorski život, jer će se najzad useliti u zamak u kome će nastaviti pohod na 50.000 evra.
Naime, po završetku izbora za Zvezdu "Dvora" u petak uveče Ognjen je dvoranima opet pokvario dan kada im je saopštio da je vreme za nominacije. Lana i Dragana su nominovale Danijela sa obrazloženjem da mora da se pokrene. Dejan Milićević je izjavio da ne podnosi Miku, a ni Ćema. Za Miku je rekao da nije siguran ni da li je žensko.


Ukućani su među muškim takmičarima odabrali da ima se najmanje sviđaju Đus, Igor, Nemanja, Danijel, Dejan Cukić, Ćemo, Fiko i Jovan. Nominacijama je prethodio zanimljiv dan u kome su se dvorani uglavnom zabavljali.
Lepa je zaključila da će je, ukoliko ne dobije fen, narod zamrzeti, jer nosi istu kapu već nekoliko dana. Fiko je pitao Draganu da li je neko dirao. Dragana je rekla da nije i zamolila dvorane da prestanu da je pitaju ista pitanja kada god se obrati nekom povišenim tonom.
Ćemo je razgovarao sa Jelenom u dnevnoj sobi. Pričao je kako sada ne bi spavao sa Urškom, jer je možda malo glupo, naročito zbog starijih ljudi na dvoru.
Dejan Milićević je pročitao pismo u kome je rečeno da je potrebno izabrati kralja i kraljicu. Dobili su zadatke, pa bi trebalo da probaju kako će sve to funkcionisati na Dvoru. Nemanja je izabran za kralja, Lepa za kraljicu, Dejan je nadzornik, a Jelena sluškinja.
Nemanja je pročitao zadatke u kojima se navodi da bi dvorani trebalo da poprave srušenu ogradu, očiste dvorište, podignu zastave i naprave nakit za kraljicu. Građanstvo je u sobi, dok su vladari, sluškinja i nadzornik u dnevnoj sobi.
Po završetku podele zadataka kraljica se obratila građanstvu. Ona je rekla da od njih jedino zahteva da se ponašaju primerno i da ne budu vulgarni.
Nadzornik je proglasio Ćema za dvorsku ludu koji bi trebalo da to veče organizuje zabavu za kralja i kraljicu.


Izvor:Novosti
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
dragana-v.jpg

Dragana Tripić krunisana u novom „Pinkovom“ rijalitiju „DVOR“
Novinarka „Alo!“ prva kraljica!!!

Ponedeljak - 24.01.2011

Novinarka našeg lista Dragana Tripić ući će u anale rijaliti programa „Dvor“ kao prva kraljica uz koju je za kralja izabran Nebojša Čolić Fiko.

Dragana je na presto došla kada se točak sreće zaustavio na njenom imenu, dok su Fiku izabrali ostali učesnici rijalitija, a kraljica je ovu priliku iskoristila da izrazi čast zbog svoje nove uloge u „Dvoru“ i pozdravi prijatelje.
– Velika mi je čast što sam postala prva kraljica ovog rijalitija. Želim samo da pozdravim svoju ćerku Sašku, sve prijatelje i kolege u redakciji dnevnog lista „Alo!“- kratko se obratila naša novinarka prisutnima, a ona i njen kralj su za monarhe izabrani na nedelju dana.
Dragana i Fiko su krunisani nakon sinoćnjeg ulaska u novi luksuzni dvor, a odmah po proglašenju osim prestola dobili su i krune. Posle inauguracije u novom rijalitiju kralj i kraljica su odenuli i kraljevske odore, a upoznati su se i sa svojim novim odajama.

Počasni gosti kraljevskog para i čitavog „Dvora“ sinoć su bili najveća folk diva na Balkanu Svetlana Ceca Ražnatović koja se dvorjanima prva pridružila na žurci, a pored nje veselje su ulepšali i Ana Bekuta, Saša Kovačević, Slavica Ćukteraš i Bane Mojićević. Ana Bekuta je svojim hitovima sve učesnike rijalitija podigla na noge, a kralja naterala i da povede kolo.
Dragana i Fiko će kao kraljevski par boraviti u posebnom objektu, odnosno dvoru, a sa njima će stanovati i njihova služavka i nadzornik.
Sinoć su svi seljani kako se sada nazivaju učesnici dvora koji nisu izabrani za kralja i kraljicu dobili zlatnike kojima će moći da kupuju proizvode u novoj prodavnici i priušte sebi tretmane u kozmetičkom salonu u „Dvoru“.
Nakon proglašenja kralja i kraljice produkcija „Pinkovog“ rijalitija učesnike je obradovala vatrometom, posle čega je započela žurka, na kojoj se osim Bekute mikrofona latio i Bane Mojićević, dok je Ceca razgovarala sa dvorjanima. Tako je folk diva popričala sa svojim prijateljima Lanom i Dejanom Milićevićem, a priliku da joj priđe i iskaže svoje divljenje iskoristila je i Slovenka Urška. Najbolja atmosfera nastala je kada je svoj veliki hit „Od izvora dva putića“ zapevala kraljica narodne muzike Lepa Lukić, a po ponoći pevačica Izvorinka Milošević proslavila je rođenadan, te su joj svi dvorjani čestitali dok je pevala svoje pesme.

Lana odlepila za Pecom!

Ko kaže da samo mladi odlepe u rijalitiju? E, pa Lana Toković je pokazala da i u petoj deceniji života ima pravo da gleda muške guze i komentariše ih! Naime, pevačica je rekla novinarki Dragani Tripić kako je Predrag Brzaković Peca mnogo dobro građen i kako mu je guza trćasta.
- Da vidiš kako ga gleda! Ne skida pogled sa njegove guze i samo je prati. Zgrabila bi ga svakog časa za guzu. Rekla mi je: „Vidi kako mu je trćasta guza“. Ja joj kažem: „Alo, bre, čovek me ne zanima“ - pričala je Tripićeva Dekiju Milićeviću, koji je dao svoju prognozu.
- Ma biće tu nešto sigurno! - kaže Deki, misleći da će Lana sigurno uspeti da obrlati Pecu, koji se još nije oglasio povodom pevačicinih simpatija.
Inače, da Tokovićevoj i nije baš sve po volji, govori i njena iznenadna svađa sa čak četvoro dvorjana. Lana je uspela u jednom danu da se „pokrvi“ sa Danijelom Pavlovićem, Mikom Kostić, Tamarom Todevskom i Ćemom.

Igor Iks: Ispao sam jer nisam budala!

Namera pevača Igora Kostića da poveća svoju popularnost boravkom u rijalitiju, nažalost, nije uspela! Igor Iks je morao nakon samo nedelju dana da se oprosti od 50.000 evra, a on smatra da je to bilo samo zato što nije hteo da pravi budalu od sebe:
- Bio sam normalan i nisam hteo da pravim budalu od sebe, što je i razlog mog napuštanja rijalitija. Skoro svi ukućani tamo imaju neke taktike i namerno se svađaju ne bi li ostali što duže tamo. Ja nisam hteo, a i nisam takav da pravim budalu od sebe zarad popularnosti i opstanka. Ipak, gledala su me i deca, a i tamo ima starijih ljudi - rekao je Kostić za „Alo!“ i prokomentarisao učešće najkontroverznije učesnice Urške Čepin.
- Čitao sam da je njena majka rekla da nije to samo njena igra i da ona nije takva. Ja verujem da ima taktiku kako bi opstala, ali da nije baš takva, e to ne verujem! Ona sebi sve dozvoljava! Ja ne mogu da verujem na šta su sve ljudi spremni da bi bili u centru pažnje. Većina mladih tamo se folira i glumi. Ja Uršku nikad ne bih dotakao zarad publiciteta - dodao je pevač.


Izvor:Alo
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dvor: Prvi kraljica i kralj su Dragana i Fiko


BEOGRAD - Na "Dvoru" su za prve vladare izabrani Dragana Tripić, novinarka "Alo!-a" i Nebojša Čolić Fiko.
108033_4r6v1974_f.jpg
Dragana Tripić

Pošto se prvi vladar birao putem točka sreće, najviše ju je imala novinarka, Dragana Tripić, na čije ime se zaustavio točak.




Nakon toga su ostali ukućani glasali za Nebojšu Čolića Fika, koji je dobio 12 glasova, dok je drugo mesto zauzeo Dejan Milićević sa pet glasova.

107984_4r6v1752_f.jpg
Nebojša Čolić Fiko

Posle nedelju dana konačno su učesnici mogli da vide sve lepote Dvora.

Ipak, od večeras počinje i prava igra.

Svako je dobio po 20 zlatnika za sve potrepštine do sutra uveče nakon čega će biti podeljeni zlatnici koje će koristiti u narednih nedelju dana.

Ognjen im je pokupio svu hranu iz "kuće za građanstvo" koja se preimenovala u "kuću za seljane" i sada će sve morati da kupuju zlatnicima.


Kako je ko glasao:
Danijel - Peca
Bebi Dol - Dejan Milićević
Urška - Dejan Milićević
Nina - Dejan Milićević
Jelena - Nemanja Nikolić
Vanesa - Fiko
Lana - Fiko
Tamara - Dejan Milićević
Mika - Fiko
Lepa - Fiko
Izvorinka - Fiko
Dejan - Fiko
Nemanja - Fiko
Joca - Fiko
Peca - Fiko
Dejan - Fiko
Deni - Fiko
Stojan - Fiko
Ćemo - Dejan Milićević
Fiko - Peca
Đus - Peca



Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Igor Iks: Bežao sam od Urške

Pevač Igor Kostić zvani Igor Iks je drugi takmičar koji je zbog najmanjeg broja glasova publike napustio rijaliti program „Dvor" i oprostio se od mogućnosti da se sa ostalim takmičarima bori za glavnu nagradu od 50.000 evra
s
2101-Bosko-Karanovic.jpg

Dvorska iskustva... Igor Iks kaže da Urška Čepin zarad opstanka sebe ponižava

Nevenčani suprug pevačice Mine Kostić u razgovoru za Press kaže da ne žali što nije dočekao da se useli u „Dvor" jer za razliku od drugih takmičara nije izigravao budalu.
- Ispao sam jer sam tamo bio jedan od normalnijih i nisam od sebe pravio budalu kako bih ostao u igri. To je neverovatno šta ljudi sebi dozvoljavaju i čime su opsednuti ne bi li se koju nedelju duže zadržali! Pojedini takmičari non-stop su pod stresom i razmišljaju koje zavrzlame da smisle samo da ih ne bi nominovali, ili ne daj bože izbacili iz igre - ogorčeno je prokomentarisao Igor, osvrnuvši se na slovenačku voditeljku i pevačicu Uršku Čepin.
- Ona je pravi primer kako će zarad opstanka sebe poniziti i raditi nedolične stvari koje jednoj majci maloletnog deteta ne pristaju. To što radi nije normalno, mislim da bi joj bilo bolje da se osvesti, jer joj njeno ponašanje ništa dobro neće doneti. Nijednog trenutka nisam pomislio da joj se približim već sam gledao da je zaobiđem u širokom krugu.
Pevač ističe da mu nije bila namera da u gaćama i bez majice šeta po kući kako bi ukućankama skrenuo pažnju na sebe.
- To što sam se bez majice i u donjem vežu šetao po kući samo je znak da sam se ponašao prirodno. Iako imam šta da pokažem, nije mi bila namera da svojim telom skrećem pažnju ukućanki. Mina nije imala šta da mi zameri jer se i ona golišava kupala na „Farmi", pa joj ja zbog toga nisam ni reč rekao - zaključio je pevač.



Izvor:press
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
URŠKA: STOJAN IMA SMOKI U GAĆAMA



Slovenka komentarisala muškost MC Stojana pred Ninom i Mikom

40688.jpg

Opipala mačora.
Slovenačka starleta Urška Čepin otkrila je ukućankama Dvora da MC Stojan u gaćama ima smoki! Ni manje - ni više! Plavuša je, kako sama kaže, tokom jednog od prljavih plesova zavukla ruku u reperove gaće, i neprijatno se iznenadila:
- On ima, kako se to kaže, smoki! Zavukla sam mu ruku u gaće iz šale, ali bilo me je stid, ne zbog sebe, nego zbog njega, jer sada i on zna da ja znam - rekla je Urška Nini i Miki tokom jednog od mnogobrojnih tračarenja.
Vest o Urškinom saznanju ubrzo se pronela i među ostale ukućane, i jedino Stojanu nije bilo jasno zbog čega se tokom jučerašnjeg dana prekidao svaki razgovor kada bi se on pojavio! Glavna tema ukućana bio je Stojanov „smoki“, a reperovu muškost komentarisala je i Lepa Lukić, uz smeh, naravno.
Da li će reperu, nakon što trač stigne i do njega, samopouzdanje opasti, ili će i dalje nastaviti da spopada pohotnu Slovenku, nije poznato, ali jasno je da mu neće biti svejedno.
40687.jpg
Barok prvi put među Srbima!


Čuveni dvorac smešten je na placu od 35 ari zemljišta, na kome se nalaze još četiri objekta. Sam dvor je površine 280 kvadratnih metara, kuća za seljane ima 240, salon lepote 80, a prodavnica u kojoj će se dvorani snadbevati namirnicama 40. Enterijer dvorca urađen je u baroknom stilu, sa mnogo pozlate i arhitektonskim ukrasima nepravilnih oblika. U sobama su smeštena 24 kreveta, dušeci, stolice, komode, centralni sto za ručavanje ručne izrade, osam ogledala, kristalni lusteri, 22 frižidera, a u kraljevskoj sobi nalazi se ogromni đakuzi.
Dvorane će snimati 48 kamera, a obasjavaće ih 249 reflektora. Izrada objekta trajala je 65 dana, a u realizaciji je učestvovalo 150 ljudi, koji su radili i po kiši i po snegu.

(I. V.)

40686.jpg
Priznala Dragani Tripić


Lana se loži na Pecu!

Rokerka više ne može da sakrije simpatije koje gaji prema bivšem golmanu Peci Brzakoviću. Svako malo baci pogled na njegovu guzu, komentariše je, koristi svaku priliku da zapleše s njim...
Dok su Lana i Dragana sedele u kuhinji i jele, Peca se vrteo oko njih i dodavao im hranu. Tada je pevačica počela da komentariše njegovu zategnutu zadnjicu.
Lana: Vidi kako mu je trćasta guza. Tako bih ga sada zgrabila za nju. Odličan je!
Dragana: Ma, pusti me čoveka, ne zanima me nikako.
Dragana je kasnije s Dejanom Milićevićem komentarisala Lanin i Pecin odnos.
Dragana: Da vidiš kako ga gleda, ne skida pogled s njegove pozadine. Zgrabila bi ga svakog časa za guzu.
Dejan: Biće tu nešto, biće sto posto. Primetio sam i ja kako ga ona gleda.
Dragana: Bilo bi šteta da Peca ispadne dok se nešto ne dogodi.

(G. D.)


Izvor:Kurir
 
Natrag
Top