Press Dvor.

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
„Dvor“: Lepa ostala bez pića


Ukućani su počeli da uče pravila dvorskog života. Urška je slavila rođendan, MC Stojan se stideo pijane noći

spek%20lepa_310x186.jpg


DAN pre nego što je izbačena manekenka iz Tunisa, Manel Jelić, dvorani su počeli da uče pravila koja će vladati na „Dvoru“. Po odlasku Tunužanke, Urška je slavila rođendan, Dragana i Lana su priznali da je Manel izbačena jer je bila diskriminisana, a Stojan se stideo svog pijanstava najviše zbog toga što ga je videla majka.
Dejan Milićević se probudio i skuvao sebi i Lani čaj. Dejan je prokomentarisao kako mu nije jasno zašto se budi rano. Njemu je zasmetalo i to što u kući više nije bilo kafe.



Vanesa se požalila Dejanu Cukiću, kako je ženski WC prljav, iako ga je ona očistila samo sat vremena pre. Rekla je da ne želi da koristi takav WC.
Cukić je zamerio Milićeviću, jer misli da ga je ovaj zamrzeo. On smatra da je razlog za takvo ponašanje nedostatak kafe, koji smeta poznatom stilisti. A, zaključili su i da im nije ostalo nešto mnogo hrane. Dejan je zamerio Tamari jer je stavila tri čajne kobasice u svoj frižider.
Stiglo je pismo od Krunskog saveta. Dejan Milićević je pozvao dvorane da se okupe kako bi pročitao pismo. U pismu su navedene uloge i zadaci sluškinje, nadzornika i dvorske lude na Dvoru. Komentarisali su kako je dvorska luda najbolja uloga. Lepa je zatražila piće koje joj je neko ukrao i popio.
Danijel, Tamara, Đus i Igor su ležali u svojim krevetima u spavaćoj sobi. Pridružila im se i Urška. Ona je pričala sa Igorom o deci. Rekla je kako ima sina koji je čeka kod kuće. Igor je rekao da ima ćerke koje su kod svojih majki i da trenutno živi sam.
Igor joj je rekao da se plaši da ne postane namćor na Dvoru. Dodao je da nije jedan od onih koji mogu da se smeškaju onima koje ne gotive. Za sada mu svi odgovaraju, ali, on je uveren da će se to promeniti jer su svi 24 časa dnevno zajedno.
Bebi Dol je u svom krevetu. Požalila se Dejanu Cukiću da se oseća loše i da misli da će se prehladiti.
U dnevnoj sobi je Mika rekla Urški da je tako plava sa krupnim očima podseća na Mis Pigi. Ostali su se smejali, dok joj se Urška zahvalila na komplimentu. Dejan joj je objasnio da je to deo srpskog gostoprimstva. Mika joj je rekla da je za nju Mis Pigi uvek bila seksi i u elegantnim haljinicama.
U dnevnoj sobi su gotovo svi dvorani. Dejan je rekao da bi bilo lepo da se otkrije ko je Lepi sakrio piće. Vanesa se ubacila rekavši da i njoj treba zbog zdravlja. Lepa je rekla da joj je doktor preporučio samo čašicu pića dnevno, zbog cirkulacije. Tamara se nadovezala da bi i njoj trebalo vino, zbog krvne slike.
Dragana, Lana i Bebi su sedele za stolom u kuhinji. Dragana je pitala Lanu gde je Naomi (Manel), a Lana joj je pokazala da Manel nije baš raspoložena. One su zaključile da se Manel ne oseća prihvaćenom na Dvoru. Dragana je rekla kako mrzi diskriminacije. Dodala je i da niko nema prava nikoga da osuđuje po tom osnovu. Bebi se okrenula ka Manel i rekla joj da ne obraća pažnju ako joj iko bude zamerio što ne govori jezik najbolje.
Danijel i Dragana su se u spavaćoj sobi složili da bi možda prva stvar koju bi kupili u prodavnici za kraljevstvo, koja će im biti dostupna, kupiti veš mašinu.
Dvorani su osmili igru u kojoj je Dejan Milićević bio plastični hirurg, dok su mu asistenti bili Jovan i Denis. Dragana je bila pacijent kojoj ugrađuju silikonske implante. Stavili su joj dva peškira, kako bi joj povećali grudi, dok su Mika i Manel peškirima „povećale“ zadnjice. Pošto su ih ostali dvorani spazili, nastalo je oduševljenje promenama vidljivim na Dragani, Miki i Manel.
Dragana se hvalila svojim „novim grudima“. Ona kaže da joj se grudi mnogo sviđaju posle „operacije“ doktora Milićevića i da je znala da će se toliko dobro osećati, uradila bi operaciju ranije. Dragana i Mika su se zafrkavale na svoj račun.
đus je prokomentarisao da Dragana izgleda opuštenije i smirenije sa novim grudima.
Đus i Stojan su pričali o muzici. đus je objašnjavao Stojanu kako bi trebalo da se odnosi prema muzici i kako bi trebalo da pazi kakvu poruku šalje svojim slušaocima.
Đus je prokomentarisao Stojanovo ponašanje dok je bio pijan. Stojan je rekao da se oseća loše povodm toga jer ga je mama videla. On mu je odgovorio da ga je viđala i kući pijanog i da se verovatno obradovala što ga je sada ponovo videla.
Dvoranima je stiglo pismo Krunskog saveta. Dejan Milićević je u pismu pročitao da dvorani moraju da se podele u parove, da obuku najbolju odeću i da se našminkaju kao da će postati kralj i kraljica.
Svi su kostimirani u kraljeve i kraljice, i pojavljuju se pred ostalim dvoranima u parovima. Govorili su zašto bi upravo oni trebalo da imaju tu titulu.
Aleksandra se pridružila Dvoranima kako bi proglasila dvorana sa najmanje glasova publike. Prva osoba koja je napustila Dvor je Manel Amar Jelić. Ona je teško primila vest da napušta Dvor, kao i pojedini dvorani. Mika ju je zagrlila a Dragana joj je rekla da će se ona sigurno vratiti nazad. Dvorani koji su je nominovali su smatrali sebe odgovornima za njen izlazak, pa su neki zaplakali.
Kao poklon od Krunskog saveta, dvorani su dobili dva ogledala i žurku povodom Urškinog rođendana.
Na žurci se Urška dodatno zbližila sa Ćemom. Pošto su razmenjivali nežnosti i plesali pred ostalim dvoranima, svi su čestitali „mladencima“. Urška je zatim igrala i sa Stojanom. On je rekao Urški kako bi voleo da ona bude njegova Pamela.


Izvor: Novosti
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
“Dvor”: Lepa besna na MC Stojana


Došlo je do prvog, ozbiljnog, sukoba na “Dvoru“. MC Stojan je uspeo da uvredi Lepu Lukić toliko da ona ne želi više da priča sa njim kada je rekao da joj treba “pastuv”.

108501_untitled_f.jpg


Kada je to čula, Lepa (71) nije mogla da dođe sebi i dobro je Stojanu očitala bukvicu.
- Već danima ovde se zezam sa vama, zezam se zbog vas, zbog sebe, umesto da pijem lekove. Sve sam prihvatila i vašu šalu, i vaše bubice, ni šta vam ne zameram. Prihvatila sam sve što se dešava oko mene. Ali tako nešto da mi kažeš... Pa ja imam godina toliko da dva puta mogu da ti budem majka - uvređena je bila Lepa, a Stojan je pokunjeno pokušavao da joj objasni da je shvatio da je pogrešio. Ali svi napori da se izvini su bili uzaludni, Lepa se nije dala:

- Oprostila sam ja tebi, ali nisam zaboravila. Ti si za mene sada ad akta. Nemoj mi se više obraćati, niti se šaliti sa mnom . Nema potrebe da komuniciramo - naredila je Lepa.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Urška ne prestaje, Denis je sinoć bio četvrti po redu!


Šta li će Urška da radi kad je svi muški dvorani pošteno ispipaju? Posle MC Stojana, Ćeme i Joce Stefanovića,. stigao je na red i Denis Bonestaj
4608_16_af.jpg
Dok je crnogorski pevač pošteno opipavao Urškino poprsje, u dnevnoj sobi su se čudili što je Slovenka zapanjujuće rano otišla na spavanje. Zapravo, čudila se Lepa Lukić. Kao da nije mogla da pretpostavi da je Urška našla zabavu za tu noć. Dejan Milićević je za to imao logično objašnjenje: Ćemo je otišao u krpe, pa je odmah za njim krenula i Urška. Ali stilista Ćemu nije nazvao mladoženjom, nego "bivšim mužem".


- Urškin „bivši muž“ je otišao na spavanje nekoliko minuta pre nje - prokomentarisao je Dejan Milićević.
4613_1_af.jpg

- Kad su se pre razveli - iznenađeno je pitala Lepa, očigledno neobaveštena da je Slovenka glavni rođendanski poklon dobila od Joce Stefanovića.

Pošto je stilista rekao da je "razvod" potpisan jer je Ćemo otišao da legne, iako proslava Urškinog rođendana nije bila ni blizu kraja, stiglo je još jedno pismo od Krunskog saveta. Između ostalog, traženo je da svi dvorani pokažu kako bi zabavljali kralja i kraljicu kao dvorske lude. Kao kralj i kraljica (za ovu igru) su izabrani Fiko i Lepa. Ostali su redom nastupali.

U sledećem pismu Krunskog saveta, bilo je potrebno da dvorani ukrase svoje frižidere kolaž papirom i da napišu svoja imena na njima, što su svi dvorani ubrzo učinili, a zatim su komentarisali urađeno.
4619_11_af.jpg


Mika je za vreme ručka prokomentarisala da bi želela da ima slike porodice kod sebe. Lana je rekla da to nije potrebno, a Dejan M. je podržao Lanu. Mika se usprotivila takvom stavu, a zatim je odbrusila da niko ne sme da joj dira porodicu. Lana je zaključila da se Mika bespotrebno potresla i da nije toliko dugo van kuće da bi joj porodica zaista nedostajala.


Mika je otišla da plače u kupatilu. Predrag je pokušao da je uteši, međutim, bezuspešno. Jovan je pitao zašto reaguje na provokacije. Mika mu je rekla da je Dejan provocirao, ali ne i Lana. Zatim je u sobi sa Nemanjom ogovarala Lanu. Ona je zaključila da je Lana „očigledno puna trauma kada stalno potencira da se traume ne iznose“.


Izvor: Puls
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
URŠKA, NA ŠTA LIČIŠ?!


40308.jpg


Ne budi se Urška Čepin bez razloga među prvim ukućanima na Dvoru.
Čim otvori oči, silikonska blondina ode do ogledala da se našminka, jer bez „maske“ izgleda potresno. Kao što se vidi, „krase“ je upali podočnjaci, te naborano i rošavo lice.
Srećom, momci na koje sve vreme naskače u rijalitiju vole duže da spavaju, pa do sada nisu imali priliku da vide njeno pravo izdanje, inače je, verovatno, nikada ne bi ni pogledali. Zaključak je: Urška, nikud bez pudera!

(I. V.)
40307.jpg
Lepa i Dragana jahale pastuva Fiku!


Možda ju je reper uvredio i uznemirio, ali joj je, izgleda, i želju za muškarcem vratio.
Nakon što joj je MC Stojan preporučio da nađe pastuva, Lepa Lukić se naljutila, čak je popila lekove za smirenje, ali već sutradan je rešila da ga posluša. Svesno ili nesvesno, tek za pastuva je odabrala Fiku, a inspirisala ju je novinarka Dragana Tripić.

Fiko je rešio da pokaže ukućanima neke od vežbi za zatezanje mišića. Čim je kleknuo na kolena i oslonio se rukama na pod kako bi radio sklekove, Dragana mu je sela na leđa. Uspeo je da istera deset komada, zajedno s njom na grbači. Posle nje je priletela i Lepa, koja je takođe poželela da je Fiko malo diže gore-dole. Uspeo je i nju da pronosa, a onda je odjurio na tuširanje.


Izvor:Kurir
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
URŠKA: JOCO,....................


Slovenačka starleta ponudila mladom pevaču da provede noć u njenom krevetu

40310.jpg

Provokacijama seksi plavuše iz „dežele“ nikad kraja.
Urška Čepin ponudila je seks i Joci Stefanoviću!
- Zašto ne nosiš gaće kada spavaš - pitao je Stefanović Uršku hvatajući je za grudi po ko zna koji put.
- Zato što sam isuviše vrela da bih zadržala komad odeće na sebi - odgovorila je starleta u svom, sada već prepoznatljivom maniru.
- E, pa onda ću da dođem u tvoj krevet i da stavim tu vatru pod kontrolu - nudio se Jovan.
- Može, dođi, provedi noć sa mnom, uvuci mi se u krevet, uvuci mi se svuda, ali moraš da paziš da ne pomešaš, pa da upadneš kod Lepe - rekla je kroz smeh plavokosa starleta.
Iako je mlađani Stefanović celo veče prevrtao vršnjaka po gaćama, prilika da se neopaženo uvuče u Urškinu postelju nije mu se pružila, pa je spas od muka potražio u toaletu, posle čega je zaspao kao top.
40311.jpg
Uršku bodri bivši muž!


Aleš Čepin, bivši Urškin muž, svim silama navija za nju! Njemu, očigledno, uopšte nije ružno što mu se bivša žena vata sa skoro svim muškarcima u kući za građanstvo. Po priči upućenih, Aleš pred prijateljima priča da se starleta pokazala kao pravi šoumen.
- Naravno da navijam za nju! Super je Urška. Iskren da budem, zvali su i mene da učestvujem u „Dvoru“, ali sam zbog poslovnih obaveza morao da odbijem - rekao je Aleš u kratkom razgovoru za jedan slovenački magazin.

(M. V.)

40312.jpg
MC Stojan overio Jocinu ribu!


Stojan i Joca delili ribu.
Reper je sinoć priznao „Zvezdi Granda“ da je bio u šemi s njegovom bivšom devojkom.
Stojan: Bio sam, Joco, s nekom ribom s kojom si i ti ranije bio. Ona mi je rekla da je bila sa tobom. Ne mogu da se setim kako se zove.
Joca: Najbolje sad reci i kako se zove. Čim ti se hvalila, znači da sam bio za pamćenje.
Stojan: Moguće je da ste bili u vezi.
Joca: Ja sam imao tri devojke s kojima sam bio u vezi.
Stojan: Onda je jedna od te tri.
Joca se tada bacio u razmišljanje koja li je od tri bivše bila sa Stojanom.

(G. D.)

40309.jpg
Fiko ugušio Jelenu Marinkov


Jeleni Marinkov se smučio Fikin zadah! On je u neko doba noći zahrkao, okrenuo se prema Jeleni, otvorio usta i svom snagom izdisao njoj u lice. Ona je pravila kisele face, pokušavajući da dođe do čistog vazduha.
Jelena: Čovek će me ugušiti, duva u mom pravcu. Nije uopšte prijatno, malo se i oseća.
Kada joj je pukao film, probudila je Fiku i zamolila ga da se okrene na drugu stranu.


Izvor:Kurir
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
"Dvor": Slavila Bebi Dol



Dvorani slavili Sv. Jovana, Dragana se naljutila na Nemanju, Lepa Lukić je prepričavala anegdote sa nastupa


spek-dvor.jpg



[SIZE=+0]UKUĆANI rijaliti programa "Dvor" četvrtak su slavili Sv.Jovana, čemu se najviše obradovala Bebi Dol koja je tog dana obeležila krsnu slavu. [/SIZE]
[SIZE=+0]Dragana se naljutila na Nemanju jer je morao da ode u ženski toalet, a Lepa je pričala anegdote sa nastupa.[/SIZE]
[SIZE=+0]Pošto se prva probudila, Izvorinka je skuvala kafu, i sačekala ostale da[/SIZE]
[SIZE=+0]se probude. [/SIZE]
[SIZE=+0]Đus i Jovan su komentarisali kako su se prehladili zbog čestih izlazaka na trem. Spomenuli su i kako Bebi Dol ne dotiču dešavanja u kući, dok[/SIZE]
[SIZE=+0]su za Draganu zaključili da joj polako "puca fitilj" i kako svi slušaju Lepu kada je vreme za kućne poslove.[/SIZE]
[SIZE=+0]Lepa, Cukić i Dragana su pričali o nastupima. Lepa je pričala o svojim počecima i nezgodi koju je imala kada je udarila u šljivu. Šaljivo je dodala da od tada nosi šiške. Rekla je kako je sve u životu sama stvorila, a zatim je pričala kada i kako je potpisala svoj prvi ugovor.[/SIZE]
[SIZE=+0]Peca, Dejan i Izvorinka su u kuhinji spremali ručak. Izvorinka je organizovala poslove u kuhinji. Tamari je dala zadatak da seče krompir. Medjutim, pošto Tamara nije znala to da radi, prišla joj je Lepa i ponudila se da umesto nje spremi krompir. Ćemo je dobio zadatak da napravi musaku. Dejan je požurivao Izvorinku jer mu je "žena" (Tamara) gladna. Lepa je prokomentarisala da će mu žena biti ona koju točak sreće izabere.[/SIZE]
[SIZE=+0]Dejan i Lepa su razgovarali o nervozi u kući i zaključili da su uglavnom mladi nervozni. Dejan je ponovo objasnio Lepi pravila Dvora, ali na šaljiv način, odnosno narodski, kako je rekao, da bi lepa to lakše shvatila. On joj je preporučio da ga, u slučaju da postane kraljica, izabere za nadzornika, jer će sve držati pod kontrolom.[/SIZE]
[SIZE=+0]Dejan Milićević je zaključio da Danijelovo ponašanje nervira Bebi i da ona mrzi kada joj se neko ulizuje na takav način. Jovan je rekao da je Danijel smešan lik i da nema pojma gde je došao. Prokomentarisao je kako ga je prethodnog dana Izvorinka ubedila da suši kosu na šporetu, na ringli. Jovan i Urška su sedeli zagrljeni u dnevnoj sobi. Jovan je pitao zašto nenosi gaćice kada spava. Urška je rekla da ne voli da ih nosi jer joj smetaju. On je rekao da će doći kod nje u krevet, a Urška ga je upozorila da slučajno ne ode kod Lepe.[/SIZE]
[SIZE=+0]Dejan je zamolio žene da se "picnu", kako bi napravili takmičenje dvorana, slično Eurosongu, pod nazivom Dvorovizija. [/SIZE]
[SIZE=+0]Dejan Milićević, Urška i Tamara su otvorili takmičenje najavivši pesmu "Molitva", u izvođenju Danijela Pavlovića. Tamara je pevala pesmu ";Brazil", dok su prateći vokali bili Bebi i Mika. Cukić je nastupio sa pesmom "Julija", dok je Jelena predstavljala Grandomaniju sa pesmom "Da i ti osetiš"...[/SIZE]
[SIZE=+0]Takmičarima se, po završetku "Dvorovizije" pridružio Ognjen, koji je pročitao pismo Krunskog saveta u kome se tražilo da svaki dvoranin navede ime osobe koja se najbolje, a koja najgore snašla u kući. Dejan Milićević je rekao da se, po njegovom mišljenju, najbolje snašla Lepa, a najgore on. Ostali glasovi dvorana su bili na strani Lepe i Dejana Milićevića, dok su se, po njihovom mišljenju jgore snašli Danijel i Urška.[/SIZE]

Izvor: Novosti


[SIZE=+0]
[/SIZE]
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Joca vaćario Uršku!!!


joca-v.jpg


Joca Stefanović, mlada uzdanica „Granda“, nastavio je ono što su Ćemo i MC Stojan započeli, ali nažalost nije stigao do poljupca.

Naime, pevač je u toku prethodne večeri sedeo sa slovenačkom voditeljkom i još nekolicinom učesnika rijaliti programa „Dvor“, kada je u toku razgovora sa njima počeo da češka Uršku po donjem delu leđa. Čepinova se nijednog trenutka nije pobunila, pa se mladi pevač okuražio i počeo diskretno da joj zavlači ruku u pantalone. Naravno, Urška se sve vreme smejala i meškoljila na klupi. Međutim, posle nekog vremena, kada se vesela družina razišla, Urška se srela sa Ćemom ispred toaleta, gde su neko vreme pričali, a onda i na Stojanov nagovor poljubili.

Joca: Nina je htela da me iskoristi!

Pričajući u kuhinji, Joca Stefanović se požalio Urški, Dejanu Milićevići i Deniju Boneštajnu da je manekenka Nina Vorkapić htela da ga iskoristi kako bi što duže ostala u rijalitiju.
- Od prvog dana sam mislio da je takva. Ne mogu da verujem da drugi treba da mi otvaraju oči. Provalio sam njenu igru. Sve je radila kako bi što duže ostala ovde - jadao se Joca Urški.


Izvor:Alo
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dvor“: Joci se ne dopada Nina


Iako se činilo da će se u “Dvoru“ roditi prava ljubav između Joce Stevanovića i Nine Vorkapić, izgleda da se plamen strasti ugasio i pre nego što je počeo da gori. Joca je siguran da Nina želi da iskoristi njegovu slavu kako bi što duže ostala na “Dvoru“ i zbog toga je izjavio da je mrzi.
109878_zabdvor_f.jpg
Nina, Joca i Urška na jednoj od žurki u rialitiju „Dvor“

Sve je počelo pre nekoliko večeri kada su Joca i Nina završili u istom krevetu. Tada su se mazili, češkali, smejali, a dvorani su komentarisali kako je na pomolu nova ljubav. Joca je još to veče želeo da spava pored nje, ali ga je manekenka izgurala iz kreveta pod izgovorom da joj se spava. Kada je Joca pokunjen otišao u svoj krevet, Nina je nastavila da ćaska sa Stojanom. Joca je sve vreme slušao razgovor, i iako mu je bilo krivo, uspeo je da iskulira situaciju.

Igrarije ovog para su se nastavile i dan kasnije. Joca i Nina su sve vreme bili nerazdvojni, ali je situacija kulminirala u večernjim časovima kada su takmičari organizovali žurku povodom slave Bebi Dol, i popili su sav alkohol da bi se opustili. Nina je prvo zvala Jocu da odu zajedno u krevet, a nakon što je pristao, ona je rekla da joj je dosadio. Pevaču nije bilo pravo što ga manekenka vuče za nos i kada ga je ponovo pozvala u krevet, on se potpuno razljutio.



- Ma šta ti hoćeš od mene? Šta znači sve ovo? - pitao se Joca, ali Nina nije imala konkretan odgovor.
- Mrzim Ninu i gadi mi se - objasnio je pevač Urški nešto kasnije konstatujući da Nina njega samo koristi da bi dobila poene i na konto ljubavne priče produžila ostanak u rialitiju.



Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dvorjani večeras ulaze u zamak

Posle nedelju dana boravka u takozvanoj kući za građanstvo, učesnici rijalitija „Dvor" večeras će se napokon useliti u kraljevsku palatu, to jest dvor, i započeti pravu borbu za nagradu od 50.000 evra
s
1907.jpg

Srednjovekovni dvorac... Konačno spreman za VIP stanare

Spektakularnom žurkom, na kojoj će, kako nezvanično saznajemo, biti i specijalnih gostiju iz estradnog krema, takmičari će biti dočekani u velelepnom zdanju, u kojem se ipak neće predugo zadržati.
Naime, prema propozicijama takmičenja, posle žurke takmičari će se vratiti u staru kuću kako bi izabrali kralja i kraljicu, sluge, dvorsku ludu i zadužili „zlatnike" kojima će međusobno trgovati i kupovati naklonost jedni drugih, ne bi li posle toga ponovo spakovali stvari i vratili se u dvor, u kojem će provesti preostalih šest nedelja takmičenja.
Inače, kako se šou zahuktava, i kako već polako padaju maske, takmičari su otvoreno krenuli sa lobiranjem za najznačajnije funkcije na dvoru, to jest za titulu kralja i kraljice, u čemu prednjači Dejan Milićević, koji šurujući sa Lepom Lukić pokušava za sebe da izdejstvuje ulogu monarha, ne štedeći pri tom takmičare koji mu, iz samo njemu znanih razloga, nisu po volji, pre svega pevačice Tamaru Todevsku i Miku Kostić.
Naravno, nije Milićević jedini koji zakuvava čorbu „dvorjanima" jer u ništa manjem sukobu sa većinom učesnika nije ni eks folk zvezda Lana, koja drži korak u broju provokacija i zasad još sitnih čarki.
Što se famozne ljubavi između mlade „Grandove" zvezde Joce Stefanovića i manekenke Nine Vorkapić tiče, sagovornik „Pressa" blizak produkciji tvrdi da od toga nema ništa, što je i sam pevač potvrdio u razgovoru sa ukućanima, rekavši da je svestan da manekenka samo želi da se preko njega domogne lakih poena i naklonosti publike, ali da joj on neće pružiti to zadovoljstvo, mada je, kako priznaje, devojka po njegovom ukusu.
No, ono što manekenki neće poći za rukom svakako hoće slovenačkoj voditeljki Urški Čepin, koja je masovno zaludela muškarce u „Dvoru" i za sebe obezbedila siguran opstanak u šouu, barem za još neko vreme.



Izvor:press
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
SA "DVORA" ISTERUJU SAMO MUŠKARCE




40424.jpg

BEOGRAD - U novom rijaliti šou "Dvor" čak osam takmičara je nominovano za izbacivanje ove nedelje.

Muškarci koji su na listi za izbacivanje su Đus, Igor, Nemanja, Danijel, Dejan Cukić, Ćemo, Fiko i Joca, a publika će da odluči ko nije dostojon kraljevskih odaja.

Svi su morali da nominuju po četiri muškarca, a pored žena sigurni učesnici koji će u nedelju da vide kapije kraljevstva su Deni, Peca, Dejan Miličević i Stojan.

Izvor:Kurir
 
Natrag
Top