Preporčujem knjigu ,udžbenik , emisiju , film

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ne svraćam više na forum da prosipam filosofiju u vjetar. Čemu to? Sada samo skidam i gledam filmove. Noćas sam došla, jer sam imala veliki razlog. Najbolja drama koju sam odgledala za svoje 44 godine. Mislim da je dovoljno veliki razlog. Film koji odgovara i ovoj temi, a pogotovo temi gubitak i tugovanje. Film za koji su riječi nedovoljne. Samo suze.


reign_over_me.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Šišanje
Nisam skorije pogledao film koji je delovao kao pesnica u stomak (mada nešto ne volim domaće filmove). Obavezno štivo za roditelje i decu: o manipulantima i izmanipulisanima. Film nije tralalajka kakvu obično naši prave već ima debelog smisla.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
erik bern 'koju igru igras'....mnoogo dobra knjiga iz oblasti transakcione analize..:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
38
filmovi koji su na moj zivot ostavili neizbrisivi trag a bilo je i suza bogami: kisni covek, osvetnici, american history, the game,na bliskom rastojanju (at close range),roki 1,saw 1 i 2 i ne znam jel treba sve,posto ih ima dosta.za ove poslednje nisam plako jer sam bio suvise prestrasen,cisto da se zna.
inace, nuala ljubavi ne rade ti linkovi koje si dala u proslom postu vezanom za psihopath.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
24
nemojte preskociti ni seven pounds,nine death,law abiding citizen,i jedan ruski film,nikite mihalkova,zove se 12(dvanaest)...
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Shutter Island - film iz 2010. Glume di Kaprio i Ben Kingzli, a reditelj je Martin Skorseze (treba li mu bolja preporuka). To je psiloški triler, neću da vam otkrivam radnju, pogledajte ga!
 
Natrag
Top