Predlog Prirodnog kamenja za dvoriste?

Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
10
Potreban mi je hitno neki izvor gde mogu naći izbor prirodnog kamenja za dvorišta ili fasade?
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
5
Ako neko ima iskustvo sa kamenstruganik kaljevic neka mi odgovori unapred zahvalan.
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
5
Počeh da radim kamin od prirodnog kamena, videh na sbijaspace.rs, da najlepse pristaje sa njim dekorativna led rasveta,slicno sam video u Novom Sadu u restoran staradalmacija. Pokvaren mi je auto pa ću otići do MMS auto da iznajmim automobil da bih preuzeo robu.
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
10
Počeh da radim kamin od prirodnog kamena, videh na sbijaspace.rs, da najlepse pristaje sa njim dekorativna led rasveta,slicno sam video u Novom Sadu u restoran staradalmacija. Pokvaren mi je auto pa ću otići do MMS auto da iznajmim automobil da bih preuzeo robu.
Verovao ili ne, posetila sam taj restoran pred Novu Godinu i mogu ti reći da odavno nisam onako lepo jela, najviše mi se dopada raznovrsan meni, jer ja volim stalno nešto novo da probam, a što se tiče led rasvete meni je puna kuća toga, uglavnom naručujem sa xenonligt-a, nekako su mi najoriginalniji u dizajnu, pa baci pogled šta ti može ići uz kamin :)
 
Učlanjen(a)
19.01.2020
Poruka
62
Jao gde me nadjoste, taj restoran Stara Dalmacija mi budi tako lepe uspomene na jednu proslu ljubav :)))) Da, imaju stvarno dobru klopu i prijatan ambijent.
 
Natrag
Top