Šta je novo?

Predlog Prirodnog kamenja za dvoriste?

• Začetnik teme lifeisgood
  • Datum pokretanja
L

lifeisgood

Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
10
Potreban mi je hitno neki izvor gde mogu naći izbor prirodnog kamenja za dvorišta ili fasade?

M

mikidrm

Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
5
Ako neko ima iskustvo sa kamenstruganik kaljevic neka mi odgovori unapred zahvalan.

M

mikidrm

Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
5
Počeh da radim kamin od prirodnog kamena, videh na sbijaspace.rs, da najlepse pristaje sa njim dekorativna led rasveta,slicno sam video u Novom Sadu u restoran staradalmacija. Pokvaren mi je auto pa ću otići do MMS auto da iznajmim automobil da bih preuzeo robu.

L

lifeisgood

Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
10
Počeh da radim kamin od prirodnog kamena, videh na sbijaspace.rs, da najlepse pristaje sa njim dekorativna led rasveta,slicno sam video u Novom Sadu u restoran staradalmacija. Pokvaren mi je auto pa ću otići do MMS auto da iznajmim automobil da bih preuzeo robu.
Verovao ili ne, posetila sam taj restoran pred Novu Godinu i mogu ti reći da odavno nisam onako lepo jela, najviše mi se dopada raznovrsan meni, jer ja volim stalno nešto novo da probam, a što se tiče led rasvete meni je puna kuća toga, uglavnom naručujem sa xenonligt-a, nekako su mi najoriginalniji u dizajnu, pa baci pogled šta ti može ići uz kamin :)

I

invazijaleptira

Učlanjen(a)
19.01.2020
Poruka
9
Jao gde me nadjoste, taj restoran Stara Dalmacija mi budi tako lepe uspomene na jednu proslu ljubav :)))) Da, imaju stvarno dobru klopu i prijatan ambijent.