Pravoslavlje

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sele ako nekad NEDAJ BOŽE sretneš nekog Jelenaša pitaj ga jel on čekalac subote?
Ako se zbuni ponovi mu pitanje jer je to papagajska vrsta koja funkcioniše bez mozga zato moraš glasno govoriti i čim mu eho tvoih reči izađe iz ušne školjke ništa nezna do sledeće vibracije u uhu,pitaj ga šta znači ADVENTISTI SEDMOG DANA a to znači čekaoci subote i pomozi nesretniku i pokušaj objasniti da subota ide posle petka i kad petak prođe mogu se svi pokupiti i otići sa subotom koju su čekali da sredina postane čistija i zdravija.

Ako sretneš nekog sa ogromnim nosem to im je propovednik a i sama znaš zašto im toliko nos izrastao pitaj tog čiku zašto nije oganj izašao ispalio neprijatelje proroka već neprijatelji spalili proroke iz 11 gl. Otk.a bilo bi idealno staviti ih u duševnu bolnicu pa kad ispravno odgovore tad ih pustiti.Znam da bi potom ovaj forum bio željan gluposti ali ih nebi bilo jer bi vlasnici istih bili zbrinuti trajno.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sele ništa ne brigaj oni (papagaji) uvek ponavljaju zadnju reč koju čuše zato šta god ti napisala čućeš ,,slava Bogu,, kad nekome od njih kažeš da laže on će reći ,,slava Bogu,, kad kažeš da je homoseksualac ili mason čućeš ,,slava Bogu,, oni čuli tu reč i hvale Boga što su oni lažovi i homoseksualci ne brini to je taka bolest koja se ne leči.

Jednom prilikom srećem jednog lika iz Jelenine školice koji posle parsati razgovora misleći da sam ja jelenin fan pita pozajmicu i to finu kao da ide nazad u Crnu Goru ali pošto se ne palim na gurku predložiosam mu da pita onu družinu koju zna godinama on oćuta a posle mi oni rekoše da je on prevarant više njih je prevario na račun osećaja prema veštici.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Naravno Taramana da je slava Bogu, a svakome ko iznosi takve neistine koje ti iznosis mesecima - sramota i prekor od Gospoda.

Na to jedino moze da se kaze Slava Bogu, kao negacija onoga sto ti cinis.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Sele,oprosti mi što nemam želudac da ponovo silazim u kontejner i vadim ono masonsko smeće gde piše veštica da se žig zveri deli od 1844 kao i pečat a onda ti iz iste plagijatorsko otpadničke literature mogu pokazati da veca ni sama nije znala šta je pročitala i šta joj je neko rekao pa tvrdila da se još nezna šta je žig ali se ipak zna...shvataš li ti tu dobokomasonsku misao?

Zapravo se pečati od 1844 ali se ipak ne pačati do kraja shvataš...ako ne ondati nikad nećeš biti masonski sledbenik.
Iako se od 1844 deli pečat i žig svi i dalje mogu kupovati i prodavati .... neverovatno ali za masone normalno.
Pitaš jelenaše mogu li kupovati iako nemaju žig zveri koji omogućava kupovinu oni kažu MOGU...kako kad nemaju žig?
Onda ćeš čuti MOŽE sve dok amerika ne podigne nedelju kao neradni dan i to znači da do tad nema deljenja žiga i onda čitaš vešticu gde se od 1844 deli i žig i pečat pa se pitaš IMA LI TAMO NEKO NORMALAN?????

To ti je sele registrovana duševna ustanova gde se okupljaju bolesnici koji veruju u leteće konje i repateTurke,u širokom luku zaobilazi JS,Čekaoce subote i Mormone.
Znači uzmeš ovu terapiju i više puta dnevno im ponudiš kako bi se isteralo bezumlje:
:assassin::gl_wacko::assassin::gl_wacko:
Place psihijatrija za tobom definitvno
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Sele ništa ne brigaj oni (papagaji) uvek ponavljaju zadnju reč koju čuše zato šta god ti napisala čućeš ,,slava Bogu,, kad nekome od njih kažeš da laže on će reći ,,slava Bogu,, kad kažeš da je homoseksualac ili mason čućeš ,,slava Bogu,, oni čuli tu reč i hvale Boga što su oni lažovi i homoseksualci ne brini to je taka bolest koja se ne leči.

Jednom prilikom srećem jednog lika iz Jelenine školice koji posle parsati razgovora misleći da sam ja jelenin fan pita pozajmicu i to finu kao da ide nazad u Crnu Goru ali pošto se ne palim na gurku predložiosam mu da pita onu družinu koju zna godinama on oćuta a posle mi oni rekoše da je on prevarant više njih je prevario na račun osećaja prema veštici.
Ti se ne palis na gurku,mora prvo da ti se gurne kurbla pa da se zavergla
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Sele ako nekad NEDAJ BOŽE sretneš nekog Jelenaša pitaj ga jel on čekalac subote?
Ako se zbuni ponovi mu pitanje jer je to papagajska vrsta koja funkcioniše bez mozga zato moraš glasno govoriti i čim mu eho tvoih reči izađe iz ušne školjke ništa nezna do sledeće vibracije u uhu,pitaj ga šta znači ADVENTISTI SEDMOG DANA a to znači čekaoci subote i pomozi nesretniku i pokušaj objasniti da subota ide posle petka i kad petak prođe mogu se svi pokupiti i otići sa subotom koju su čekali da sredina postane čistija i zdravija.

Ako sretneš nekog sa ogromnim nosem to im je propovednik a i sama znaš zašto im toliko nos izrastao pitaj tog čiku zašto nije oganj izašao ispalio neprijatelje proroka već neprijatelji spalili proroke iz 11 gl. Otk.a bilo bi idealno staviti ih u duševnu bolnicu pa kad ispravno odgovore tad ih pustiti.Znam da bi potom ovaj forum bio željan gluposti ali ih nebi bilo jer bi vlasnici istih bili zbrinuti trajno.

Sele ništa ne brigaj oni (papagaji) uvek ponavljaju zadnju reč koju čuše zato šta god ti napisala čućeš ,,slava Bogu,, kad nekome od njih kažeš da laže on će reći ,,slava Bogu,, kad kažeš da je homoseksualac ili mason čućeš ,,slava Bogu,, oni čuli tu reč i hvale Boga što su oni lažovi i homoseksualci ne brini to je taka bolest koja se ne leči.

Jednom prilikom srećem jednog lika iz Jelenine školice koji posle parsati razgovora misleći da sam ja jelenin fan pita pozajmicu i to finu kao da ide nazad u Crnu Goru ali pošto se ne palim na gurku predložiosam mu da pita onu družinu koju zna godinama on oćuta a posle mi oni rekoše da je on prevarant više njih je prevario na račun osećaja prema veštici.

Čemu sve to, s čime sute povredili , i ponizili , da ih toliko nevoliš.

Place psihijatrija za tobom definitvno

Ima on i dobrog mišljelja , i poučnog , samo što on to previše prima k srcu .
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Antonija, ne voli on ni sebe, niti postuje, pa kako ce i druge, jer da je tako - to bi se pokazalo u njegovim recima.
Ljudske reci i dela su prirodni proizvod njegovog stanja duha, gde je covek ili duhovno i emotivno stabilna licnost, i to se pokazuje u onome sto govori i kako se ponasa, ili je nestabilna - sto se opet pokazuje na delu.

Po ovome mozemo da razlikujemo ljude i njihove reci i ponasanja.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Po ovome mozemo da razlikujemo ljude i njihove reci i ponasanja.

,,3:4 A zmija reče ženi: Nećete vi umreti;,,

23:32 I vi dopunite meru otaca svojih. 23:33 Zmije, porodi aspidini! ...

23:27 Teško vama književnici i fariseji, licemeri, što ste kao okrečeni grobovi, koji se spolja vide lepi a unutra su puni kostiju mrtvačkih i svake nečistote.

7:15 Čuvajte se od lažnih proroka, koji dolaze k vama u odelu ovčijem, a unutra su vuci grabljivi
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top