Povezivanje komp-a i tv

Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
116
Imam problem oko povezivanja kompa sa tv-om,imam gf 8600gt graficku koja ima nazad s-video 7pinski a na kablu ima 4pinski na jednom kraju a na drugom skart koji ide u tv,nemogu nikako da namestim sliku,trese mi se slika na tv-u i na kompu,jel zna neko u cemu je prolbem,losa slika strasno.HITNO

Probaj da nadjes 7pinski na jednom i SCART na drugom...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Floyd2 probaj u opcijama da promenis format signala u PAL-B to bi trebalo da resi problem sa treperenjem

@Merkava,ne bi hteo da te razocaram ali sa novijim ATI karticama je jako tesko prikljucivanje na tv (imao sam vec 3 razlicite serije i sa svakom je isto),jedino da probas u opcijama FORCE TV DETECT to stikliraj i onda stavi CLONE sliku pa bi trebalo da profunkcionira...
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
ja sam nekoliko puta uzeo laptop, kabl za povezivanje obicnog pc monitora i stavio ga u tv, tv mi je sony bravia i sve radilo bez ikakvog problema
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
3
Imam problem da povežem komp. sa TV Sony Bravia Full HD LCD. Grafička je GForce 9400Gt a matična MS-7529. Kupio sam kabal od 2,5 m VGA - HDMI. Da li ove komponente mogu da podrže sliku? Ništa se ne događa na TV-u, izabrao sam pravi ulaz za HDMI ali nema slike sa kompa. Da li neko zna kako to treba odraditi? Hvala svima.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Imam problem da povežem komp. sa TV Sony Bravia Full HD LCD. Grafička je GForce 9400Gt a matična MS-7529. Kupio sam kabal od 2,5 m VGA - HDMI. Da li ove komponente mogu da podrže sliku? Ništa se ne događa na TV-u, izabrao sam pravi ulaz za HDMI ali nema slike sa kompa. Da li neko zna kako to treba odraditi? Hvala svima.

Mislim da neće moći tako (jedino da kupiš konverter za VGA-HDMI). Probaj sa "S" izlazom (misli da ta kartica ima) ili VGA-VGA ili samo sa HDMI (ovaj zadnji je najbolji jer nosi zvuk)...pozz
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
Nemogu da gledam sliku na monitoru u isto vreme i na lcd tv Sony bravia..........sve je bilo uredu dok sam imao XP sad sam instalirao windows 7 i nemam vise opciju u podesavanju dipleja za dva monitora radilo je super dok nisam instalirao windows 7 kako da tu opciju ponovo pokrenem da li treba neki posaban driver za to u windowsu 7............
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Mozes bez problem ja imam tako povezan tv sa kompom,cak mozes da izvedes razne kombinacije ako ne nadjes takav kabal...
 
Natrag
Top