Potrebno da mi neko isece ovu sliku sto bolje

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
150x111-images-stories-slikecc82327.png


Nadam se da si zadovoljan.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Gospode ...ala je dobar. A jel moze ovo isto za mene u prirodnoj velicini da ga obucem kao kombinezon. Trba mi za sastanak Ku Klux klan, jer malo mi je dosadno sto svi oblacimo carsave sa kreveta i stolnjake. Ja bih se malo isticao iz gomile i svi bi gledali u mene. Unapred hvala[sala].
:)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Koloko de ja secam, a mrzi me sad da te citiram, ali si u prvom postu jasno i glasno naveo da mu se kosa odsece. Vidi lepotane, ovo je profesionalni forum za pomoc ljudima, i ove zezancije su dozvoljene samo u delu foruma kutak za spamere. Takodje ti je IP zabelezen, pa vodi racuna.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da me *ebes, al nekako sam podsvesno znao da ce ova tema da se pretvori u krstaski pohod. Tolko mi se istancao osecaj, da na dvesta metra mogu da osetim zajebanta, ili kad covek malo popije. U ovom slucaju, cisto izvoljevanje. Trebao sam da odem u popovi, a ja necu, i kad dodje zrtva od vukodlakov ujed, samo mu roknes srebrnjaka ili glogov kolac. Stvarno mi zao ovog cenjenog Jurivaka, ko li ga preporuci i uvuce u ovaj problem, zna li neko?
 
Natrag
Top