potreban softver za skidanje više filmova odjednom

Učlanjen(a)
10.10.2013
Poruka
18
Izvinjavam se što aktiviram staru temu ali potreban mi je link za neki jednostavan JDownloader :). Nekada sam imala jedan takav i odlično je funkcionisao dok nije dotrajao.
Probala sam Mipony, ne odgovara mi.
Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
E pa ne znam :(. Osim toga pun je virusa ..
Internet Download Manager,je zakon za sve.jeste da svaki film moras da pokrenes ponaosob,ali to njemu ne smeta,mozda malo uspori,ali blago.Imas u komandi downloads,pa u sledecu komandu opcije u padajucem meniju i onda opet komanda conekcion.Tu mozes da odredis koliko filmova mozes da skidas.Ali ne moras da diras nista,kad ga instaliras on se integrise sa tvojim browsverom i samo odes na strnicu odakle hoces da skidas.Onda kliknes na sledeci i tako on sam otvara i preuzima sta ti treba.on se pakuje na desktop,ti ga minimizuj nek bude u task baru,a ti mozes da radis nesto drugo.Ima ga kao trial verzija,a za full treba da skines sa torrentom.Skini 6.21 verziju ona je veoma dobra.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Donekle je tačno ovo što si napisao ali vjerovatno nisi znao da se mnogo toga u ovom programu može naštimati pa i da skida istovremeno više filmova kao i još mnogo toga...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Donekle je tačno ovo što si napisao ali vjerovatno nisi znao da se mnogo toga u ovom programu može naštimati pa i da skida istovremeno više filmova kao i još mnogo toga...
Pozdrav.jesi u pravu,ali kasno je bilo pa nisam mogao sve da napisem ima u komandama downloads da se podesi koliko moze stvari odjednom da skida.
 
Natrag
Top