Postavljanje potpisa

Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
164
forumski_potpis.jpg

Evo samo da vam predocim, Ja uopste u svojim porukama nevim svoj potpis, cak mi je i Torent Mainak podesavo moj potpis mislim velicinu i to... Al ja uopste nevim...
Zasto ? U vemu ce fora-caka? sta treba da uradim da bih mogo lepo da vim svoj potpis , dal treba mozda nesto na opcijaama od akaunta da menjam? ili sta samo mi recite tacno sta treba da uradim?
Mozda i cak , sta znam neodgvra velicina....
evo moj potpisa ovako zelim da izgleda u ovoj velicini :
zmajjjj.jpg

eto pa ako znate i umete da mi objasnite , uradicu kako mi kazete da bude bez greske :)
Unapred Hvala.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
И јас имам овај проблем хтео да променим потпис и сад немогу додати нови.Шта је незнам све сам пробао да не досаџујем модераторима.Идем у моје име па лични детаљи,изаберем потпис,идем у таг за убацити слику.Додам слику слика се појави у поље зачувам је но касније кад идем на неки мој пост потписа нема.Пробао и на хроме и мозилу и комодо драгон исто.Користим скин на форуму Green Fields да није до скина.Направио у упдејт на сваком опет ништа нема потписа.Пробао сва четири скина и ништа не ради.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Znaci tamo se posttavlja ok onda lako,ja postavlao ovde.Ono na tvoju sliku nema kod mene samo status poruka i jedno u koji se koriste bbkodove. ok postavljacu u post dodatno
Shot_001_1.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Nece ovo kod mene sutra snimicu jedan video, sad sam na posao kako to radim, dodam sliku no kasnije nema slike. Probao i sa photobucketa I slike.serbian forum no isto . kao na ona moja slika iznad tvog posta dodam sliku u tag za sliku, slika se pojavi, onda idem sacuvaj promene no kasnije nema slike.Nista onda rucno cu da dodajam. Da nije do skina nešto koristim Sf Green Fields skin taj je najbolji skin.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Nesto je do foruma,nisam se dosad petljao sa ovim potpisima ali i kod mene nije htelo.Ubacim potpis po pravilu,pregled OK,snimim promene,izadjem,vratim se u profil i opet ga nema.Predefinisani smajliji u ponudi rade.,kao potpis.Da nije nesto do velicine,slike,gifa,(mada ja mislim da nema veze)?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nesto je do foruma,nisam se dosad petljao sa ovim potpisima ali i kod mene nije htelo.Ubacim potpis po pravilu,pregled OK,snimim promene,izadjem,vratim se u profil i opet ga nema.Predefinisani smajliji u ponudi rade.,kao potpis.Da nije nesto do velicine,slike,gifa,(mada ja mislim da nema veze)?

posalji mi na poruku sta zelis za potpis,bas da vidim o cemu se radi.....
 
Natrag
Top