Poslednji film koji ste pogledali

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
goodbze_solo.jpg

" Goodbye Solo ", sve najbolje mogu reći o ovom filmu. Neobična priča, vrhunska gluma svo troje glumaca. Veliko osvježenje nakon mase filmova istih tema . Sve preporuke da se pogleda.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
burlesque-poster.jpg


Losa kopija, odlicnog " Moulin Rouge " sa nesto drugacijom pricom...

Mada, s obzirom da je mjuzikl, vredi ga pogledati bar zbog muzike koja je vrhunska...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
1
The Mutant Chronicles (2008) DVDRip Xvid - EMU[ ovaj film sam skinuo ali nemogu nikako da sinhronizujem prevod
grrrrrrrrrrr...................
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
prica_o_dejn.jpg

" Priča o Džejn ". O životu Džejn Ostin. Prelijep ljubavni film, baš onakav kakav treba da bude, bez patetike, ali i bez srećnog kraja, jer takva je ljubav. Sve preporuke za odgledati.

Dodato posle 21 Sati 45 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

bordt.jpg

Urnebesna komedija " Borat ". Ima strašnih provala. Baš sam se ismijala.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
vajld262.jpg

Sinoć odgledala fenomenalan film o životu Oscara Wildea. Tek sada sam shvatila neke njegove pisanije, u svijetlu novih dešavanja. Čak sam preživjela i pederske scene u filmu, jer ga volim kao pisca mnogo.

Dodato posle 10 Sati 41 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

winter_bonea81.jpg

Neobičan i težak film. " Winter's bone ".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
55
passengers-2008-poster.jpg



Dobar film mada je kraj previdiv....ili sam ja gledala previse filmova na ovu temu...;)

poster_article.jpg


Prosto obožavam filmove sa ovom tematikom tako da me je i ovaj oduševio....:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
like_dandelion_dust.jpg

" Kao maslačak ". Prelijepa drama o usvojenom dječaku, kojeg, poslije šest godina, biološki roditelji žele da povrate.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
lovac_na_ymajeve.jpg

Dobar film " Lovac na zmajeve ", ali ni primaći knjizi. Vrlo visoka ocjena na IMDb-u 7.7


Sinoć sam odgledala film " Šinobi ". Sviđeo mi se s obzirom da ne gledam filmove fantastike.


sinobi619.jpg
 
Natrag
Top