Poslednji film koji ste pogledali

Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
22
Take The Lead.
takethelead.jpg


Volim filmove koji ukljucuju ples, te mi se ovaj film jako svideo. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
requiem.jpg

" Requiem for a dream ", od Darenna Aronofskog ( Black Swann ). Fenomenalna drama, sve preporuke da se pogleda.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
never_let_me_gog.jpg

" Ne ostavljaj me ". fenomenalan film, ali tegoban, tugama nikada kraja, apsurdi života.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
tajna_je_u_njihovim_oima.jpg

" Tajna je u njihovim očima ", odličan argentinski film, koji je dobio Oscara za najbolji inostrani film za 2010 g.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
remember_me.jpg

" Remember me ". Nije loš film, ali sam očekivala više. Ima dobru priču, ali i nepotrebnih ljubavnih scena, koje razvlače film.

Dodato posle 23 Sati 49 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

walty_with_bashir.jpg


" Waltz with Bashir ", izraelski animirani film, koji ima sve. Ratnu priču, rađen kao dokumentarac, kroz sjećanje učesnika rata, problem razdvajanja halucinacija od stvarnih dešavanja. Meni se jako sviđeo. Nisam ni znala da je dobio Oscara za najbolji inostrani film 2009 g.

Waltz with Bashir (2008)
Vals Im Bashir (original title)
90 min - Animation | Biography | Drama - 12 June 2008 (Israel)
8.0/10
Users: (19,619 votes) 126 reviews | Critics: 194 reviews Metascore: 91/100 (based on 33 reviews from Metacritic.com)
An Israeli film director interviews fellow veterans of the 1982 invasion of Lebanon to reconstruct his own memories of his term of service in that conflict.

Director: Ari Folman
Writer: Ari Folman
Stars: Ari Folman, Ron Ben-Yishai and Ronny Dayag

Ostale nagrade sa IMDb-a.

Waltz with Bashir (2008) - Awards

Naravno, ukućani su pali na glavu za moj izbor filma, ali šta da radim kada ja volim neobične, a oni obične, glupe američke filmove. I kažu nema glumaca. Pa zamišljajte Švarcenegera, jebali vas glumci.:lol:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top