Poslednji dani

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zasto vi zovete ocem svoje svestenike, klanjate im se i ljubite im ruke?

Ellen White Milera naziva Ocem Adventnog doba, jer ga je Bog pokrenuo da iznese istinu o ociscenju Svetinje.

To je isto kao sto postoji naziv Oci ili osnivaci nacije.

To nena veze sa takozvanim svetim ocima u tradicionalnim crkvama.

Jos nesto iz vikipedije o ovomn izrazu Oci koji je u Americi bio uobicajen.

Очеви оснивачи Сједињених Држава (енгл. Founding Fathers of the United States) или скраћено Очеви оснивачи, израз је који се користи за северноамеричке политичаре и државнике (Џорџ Вашингтон, Томас Џеферсон, Бенџамин Френклин, Џон Адамс, Александар Хамилтон, Џон Џеј и Џејмс Медисон) који су као водеће доносили кључне одлуке које су резултовале независношћу Тринаест колонија од Британске империје и њиховој трансформацији у федерацију данас познату под називом Сједињене Америчке Државе.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zasto vi zovete ocem svoje svestenike, klanjate im se i ljubite im ruke?

Imaju apostolsko naslijeđe. :)

Ellen White Milera naziva Ocem Adventnog doba,

Ocem naziva notornog masona!?!?!?

jer ga je Bog pokrenuo da iznese istinu o ociscenju Svetinje.

Nije ga pokrenuo Bog nego alkohol. ;) Oni koje Bog pokreće istinu i Božje govore, a mason Miller činio bašsuprotno. Ponukan sotonom navještao laž.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nije ga pokrenuo Bog nego alkohol. ;) Oni koje Bog pokreće istinu i Božje govore, a mason Miller činio bašsuprotno. Ponukan sotonom navještao laž.

Prvo je u strahu od smrtnosti, zaplašen svime što se oko njega događalo počeo grozničavo da traga za "tajnim znanjem" (Gnosticizam je najžilavija od svih hereza) i kao svaki mason, krenuo da se bavi geomantijom, numerologijom (gde je Daniela čitao tako da slova menja brojevima), da bi na sotonino odobravanje počeo ne samo da neavešta, nego i da veruje u laž. Mileriti su dakle mentalnu gimnastiku čoveka uplašenog sopstvene smrtnosti, osnaženu budalaštinama i magijašenjem, prihvatili kao "evanđelje", u toj meri da je svako ko je i pokušavao da im otvori oči bio nazivan ludakom, sotonom, ovakvim i onakvim. (Poznato zvuči? Zar ne? )

Dakle, ne da čitavu histeriju nije pokrenuo Bog, nego upravo suprotno, pokrenuo ju je mentalno nestabilni akloholičar i mason uz svesrdnu pomoć samog "elohima ovog sveta" sotone.

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve je tako u vasim snovima.

Ja sam odgovore dao koji obelodanjuju vase lazi, pa neka svako pogleda.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
POSLEDNJA KRIZA

Mi živimo u vrijeme posletka. Znaci vremena, koji se brzo ispunjavaju, govore da je Hristov dolazak na vratima. Dani u kojima živimo svečani su i značajni dani. Duh Božji se postepeno, ali sigurno, povlači sa zemlje. Epidemije kuge i drugih zaraznih bolesti i kazni već snalaze one koji preziru Božju milost. Nesreće na kopnu i moru, nesređeno stanje društva, glasovi i strah od rata, predstavljaju zloslutne znake. Sve to predskazuje da se približuju događaji od najvećeg značaja.
EGV

citat Miroljub Petrović: Ljudi ce u poslednja vremena umirati od straha "jer ce se sile nebeske pokrenuti". Bog ce uzdrmati ovu planetu stravicnim katastrofama, tako da ce samo oni koji su osposobljeni da zive u prirodi (citaj "seljaci") i koji drze Bozje zapovesti, opstati u ta vremena. Gradovi ce biti velike grobnice, i zato ja na skoro svim mojim predavanjima pozivam ljude da prodaju nekretnine u gradovima dok jos imaju vremena, dok je jos poremecen sistem vrednosti i nekretnine u gradovima imaju astronomske cene. Uskoro to nece vredeti nista. Kad kazem "uskoro", onda mislim da mesece i koju godinu, a ne na decenije. Svaka godina je sve gora i gora kada su u pitanju prirodne katastrofe. Videcete kakva ce ova godina biti - mnogo gora od prethodne.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pomaže li Marija Italiji? Izgleda da je zaspala, kao i bogovi Valovih sveštenika.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
4 katoličke države prve po pošastima od virusa korone.

Belgija, Francuska, Italija i Španija.

Naravno gleda se proporcionalno, a ne numerički.

Iz SAD što je negativno to je katoličko. Politika agresije, ubijanje ljudi po svijetu.

Videli smo kome se klanjaju američki pred. idu čak na sahrane, a ide se samo prijateljima, rodbina nisu.

Dakle prijatelji.
 
Natrag
Top