poplave u srbiji Božji gnev

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Verujemo mi bibliji i to nam je dovoljno za spasenje. A onima koji neveruju treba opet biblija i nista drugo...
Sto nam namecete vizije, jer da nas plasite? Ja se ne bojim nicega jer je Bog samnom, pa makar bilo i 1000 poplava i smak sveta sutra...
licis na tvrdovratog cara Sedekiju.i kajafa je tvrdio da su Božji a Isus ih naziva sinovima djavola.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Данас има превише "визионара" и "пророка", а Господ нам рече кратко: "Не верујте!". Ако и има да неко заиста има некакву поруку, свима који исправно верују ће бити јасно. Поред велике провере по налогу нашег апостола, ми морамо бити веома опрезни. А дешавања која чуде безбожнике, нас не треба да чуде.




Не може се Кајафа који презираше јеванђеље поредити са било којим од нас који јеванђеље прихватисмо. Ако нам се и неке мисли не поклапају, хоћемо ли се сатанизовати, вређати и мрзети? Никако!


29. Тако и ви кад видите ово да се збива, знајте да је близу код врата. (Марко 13)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Данас има превише "визионара" и "пророка", а Господ нам рече кратко: "Не верујте!". Ако и има да неко заиста има некакву поруку, свима који исправно верују ће бити јасно. Поред велике провере по налогу нашег апостола, ми морамо бити веома опрезни. А дешавања која чуде безбожнике, нас не треба да чуде.




Не може се Кајафа који презираше јеванђеље поредити са било којим од нас који јеванђеље прихватисмо. Ако нам се и неке мисли не поклапају, хоћемо ли се сатанизовати, вређати и мрзети? Никако!


29. Тако и ви кад видите ово да се збива, знајте да је близу код врата. (Марко 13)
čudi me da nemate ni malo oštrinu Duha.kažeš piše....onda tipično za nerazumevanje ide loša potpora kajafa!pa kajafa je više nego bio vernik.on je čak od Boga bio izabran zacprvosveštenika.tu je i vaš problem vi kažete da verujete Boga a onda odbacujete Reč,a Bog je Reč.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
čudi me da nemate ni malo oštrinu Duha.kažeš piše....onda tipično za nerazumevanje ide loša potpora kajafa!pa kajafa je više nego bio vernik.on je čak od Boga bio izabran zacprvosveštenika.tu je i vaš problem vi kažete da verujete Boga a onda odbacujete Reč,a Bog je Reč.

Ne odbacujemo mi ''Rec'' , odbacujemo ''ljudsku rec'' dok se ne dokaze da je u skladu sa ''Bozjom Recju''.
Mislim da svaki razuman covek cini isto..
Kad kupujes kola, prvo ces proveriti u kakvom su stanju, da li ima skrivenih nedostataka, pa kad otklonis svaku sumnju onda ces platiti njihovu vrednost i uzeti za svoja. A koliko treba biti oprezniji kada je religija i zivot u pitanju?
Ti ocekujes da mi tebi slepo verujemo, a to cak ni Isus nije zahtevao...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
čudi me da nemate ni malo oštrinu Duha.kažeš piše....onda tipično za nerazumevanje ide loša potpora kajafa!pa kajafa je više nego bio vernik.on je čak od Boga bio izabran zacprvosveštenika.tu je i vaš problem vi kažete da verujete Boga a onda odbacujete Reč,a Bog je Reč.


Ја баш мислим да сам био преоштар према свима на форуму. Али заиста. Наравно, све у најбољој намери. На лаж се не смемо устезати, већ до задњег даха говорити за Истину. Да одбацујемо Реч, не бисмо ми писали овде, већ би седели у кафани, кладионици, ...


И Савле (апостол Павле) је био убеђен да је у праву, као и Кајафа. Али Господ погледа у срце свачије и не обрати се Кајафи, већ Павлу.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Ne volim da slusam ovog Miroljuba prevaranta.
Njegov sajt je cista Jevrejska agentura, a nije iskljuceno da za njih i radi!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ne volim da slusam ovog Miroljuba prevaranta.
Njegov sajt je cista Jevrejska agentura, a nije iskljuceno da za njih i radi!
DRUŽE ISLEDNIČE ovde se ne bavimo politikom i procenom kroz saslušanje već šta ko kaže o ovoj temi a tema su nepogode.
Vidiš kako PRAVOSLAVAC dobro zna Miroljuba.Reče li ti to da si Pravoslavac i to bez straha reče jel tako?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
DRUŽE ISLEDNIČE ovde se ne bavimo politikom i procenom kroz saslušanje već šta ko kaže o ovoj temi a tema su nepogode.
Vidiš kako PRAVOSLAVAC dobro zna Miroljuba.Reče li ti to da si Pravoslavac i to bez straha reče jel tako?


Naravno, zato sam i rekao da pored 1% istine, Miroljub prodaje lazno Pravoslavlje.
Bas taj Miroljub koga si ti postavio velica Judaizam. Uci da nema zivota posle smrti, uci isto sto i ti -da ce se na kraju Jevreji obratiti Isusu Hristu, uci protiv ikona, protiv tradicije itd..
Isto je tako arogantan, pa buduci da 90% njegove nauke nalazimo i kod tebe, onda ''DRUG ISLEDNIK'' zakljucuje da si i ti jednim delom njegov ucenik..

*Da se razumemo, samo sam hteo prethodnim postom da skrenem paznju ljudima da paze , i ne veruju svemu sta ovaj covek prica, iako ima i korisnih stvari..
Nisam mislio tebe da prozivam..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ne odbacujemo mi ''Rec'' , odbacujemo ''ljudsku rec'' dok se ne dokaze da je u skladu sa ''Bozjom Recju''.
Mislim da svaki razuman covek cini isto..
Kad kupujes kola, prvo ces proveriti u kakvom su stanju, da li ima skrivenih nedostataka, pa kad otklonis svaku sumnju onda ces platiti njihovu vrednost i uzeti za svoja. A koliko treba biti oprezniji kada je religija i zivot u pitanju?
Ti ocekujes da mi tebi slepo verujemo, a to cak ni Isus nije zahtevao...
Bog je reč.ko govori i ko proriče pa se zbiva ne govori svoje već Božje.Da se tako bojite prevare dogme i nju proveravate bilo bi dobro.darovi su dati verujućima.
 
Natrag
Top