Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
kako da napravim neki programcic koji ce sa neta iz nekog xml koda izvuci ono sto zelim i ubaciti ga tamo gde zelim(recimo u notepad)? nadam se da me razumete sta sam hteo
:D
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
Zašto pokušavaš otkriti toplu vodu kada su bojler i ostala pomoćna sredstva za zagrevanje vode već davno pronađena!?!

Kada kažeš "neki programčić" onda je za pretpostaviti da nisi siguran u kom programskom jeziku bi to trebao napraviti a i kako! Stoga drži se alata koji su već dostupni i ne gubi vreme uzalud!

pozz!
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Zašto pokušavaš otkriti toplu vodu kada su bojler i ostala pomoćna sredstva za zagrevanje vode već davno pronađena!?!

Kada kažeš "neki programčić" onda je za pretpostaviti da nisi siguran u kom programskom jeziku bi to trebao napraviti a i kako! Stoga drži se alata koji su već dostupni i ne gubi vreme uzalud!

pozz!
Napisao sam "programcic" jer se ne razumem u progamiranje, znam ponesto ali daleko od toga da mogu sam napraviti ono sto mi treba.. Da, ne znam u kom programskom jeziku i kako bi trebao napraviti to, zato sam ovde postavio post za pomoc.. Naravno ne trazim da mi to neko sam napravi, vec savet kako napraviti, sta koristiti i uz tu pomoc i pomoc googla sam napraviti i naravno neesto nauciti jer sam pocetnik u ovome, a i iskreno ne zanima me to toliko da bi sad seo i bavio se tom problematikom.. vec jednostavno da bih skratio neki poso zanimam se za to kako da uradim jer je vrv moguce izvesti to..
Poz ;)
 
Natrag
Top