pomoc!!!

Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Ne očekuj pomoć ovog tipa na forumu - ovo ti kažem dobronamerno,tog psa ćeš ti čuvati narednih godina (ako bude sve kako valja 10 i više) zato odaberi onu rasu koja najviše odgovara TVOJIM mogućnostima,potrebama i naročito tvom temperamentu - pas se ne uzima samo na osnovu izgleda i dimenzija (mada je ovo od velike važnosti,sigurno nećeš čuvati mastifa u garsonjeri) već i prema njegovim osobenostima. Obidji mesta u tvom gradu gde se izvode psi,obidji ortake,rodjake koji imaju pse interesantne za tebe i porazgovatraj sa njima,takodje posmatraj ponašanje pasa...... i da ne dužim mislim da si skontao šta hoću da ti kažem.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
6
bilo koji pas moze da bude maza,uglavnom su svi kad su mali,a sto ih vise mazis kad su mali,veće su maze kad porastu,ali sam bi trebao da odredis koja ti rasa odgovara,uzmi ovu enciklopediju
JOAN PALMER - Slikovna enciklopedija pasa.pdf - 4shared.com - document sharing - download
(link za download)
meni je to pomoglo,nemoras da citas,ali prelistaj,ja sam se tako snasao i odlucio za oštrodlakok foksterijera
foxie_wire.jpg

(ovo nije moja slika nasao sam je na internetu,svog jos nisam slikao)
mnogo je sladak,a i nije toliko veliki koliko sam mislio...
eto ti sad,pa snadji se ;)

usput mnogo mi je zao tvog bivseg kuceta,tako i meni zlatni retriver od 10 meseci,voleo je mnogo da skita,drzao sam ga u dvoristu...imao je tesku bolest i taman da ga sutra vodim kod veterinara i nema ga nigde,mozda je negde odlutao i tamo i ugino,trazio sam ga,lepio flajere ali nista :(...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.02.2011
Poruka
8
05032010.jpgovo je moja Tiki u početku je nisam htela ali je sada toliko umiljata da nemogu bez nje
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
od manjih imas pekinezera, patuljastog pinca, pudlu, tibetanski terijer, coton de tulear, pas kralja carlsa....imas ih mnogo...najveca maza od malih koje mozes drzati u krilu je pas kralja carlsa, ali on ima duzu dlaku, mislim srednju....moja preporuka....a i slatki su...pozdrav i srecno...javi koju si uzeo!! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
8
ja takodje mislim da treba sam da izaberes psa koji tebi najvise odgovara ,ja imam samojeda mislim da su oni najvece maze ali nisu mali i nemaju kratku dlaku

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

stvarno mi je zao tvog psa javi za kog si se psa odlucio zelim ti mnogo srece
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
Uzeo sam Labrador Retrivera...Jako sam zadovoljan sa njime ...Uzeo sam ga pola meseca nakon sto je rot uginuo...Sad on ima oko 5 meseci...Rodjen je na sv. Nikolu 19.dec ...Jako je pametan i naucio sam ga svime...I sad nema sanse da mu se nesto dogodi jel ga jako pazim..Hvala na svim savetima...Uzeo sam Labradora zato sto se mami svideo,a ona je citala neke knjige gde ima skoro o svim rasama pasa i odabrala je laba,a i meni se svideo ...:))))
 
Učlanjen(a)
23.06.2013
Poruka
1
pozzz...Imam stene americkog staforda staro 4 meseci dali je normalno da sa 4 meseca ima 4,5 kg????
 
Natrag
Top