pomoc!!!

Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
ja imam jedno stene mesanca rota...i sad on ima oko4-5 meseci.....i jednom kad sam se probudio otisao sam da mu dam da jede i da pije i video sam da je tu gde se on nalazi krvavo....bio sam sa njime da vidim staje mozda se rasekao pa se ispostavilo da on piski krv...on manje trci,jede i pije....sta da radim??!!:(
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pa vodi ga hitno veterinaru, sigurno ces dobiti strucniji savet nego ovde.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Najbolje ga odvedi veterinaru...Da li si ga vakcinisao? Javi kako je kuca.
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
zvao sam veterinara danas i on je reko da dodjemo sutra ujutru:(.....pa kad se probudim odma picim kod veterinara pa cu vam javiti kako je bilo....nadam se da ce biti sve uredu....jako sam se uplasio:'(

Dodato posle 19 Sati 55 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jaoj isli smo kod veterinara i ispostavilo se da je jeo otrova za miseve onaj koji deluje za nedelju dana.....primio je nekoliko inekcija....infuziju je primio u desnu ruku pa se pomerao pa mu je pukla vena pa smo uboli u desnu.....ali presao je da povraca vratila mu se boja ima vecu temperatura za cak jedan stepen......vise jede....srecan sam:D...ali kad sam dosao bio sam krvav jer sam ja pomago doktoru da ubada ....on se pomerao ...joj poludeo sam....a moja mama i tata su pobegli u grad mesto da oni pomognu:(
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
jaoj kroz kakve muke je on prosao i jos mu nije skroz dobro....mora da dobija vakcine

Dodato posle 18 Sati 45 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

danas kad sam se probudio desilo se ono najgore....:'(
vise nikad necu imati psa....a najgore je sto mi je drugi put ugino pas a da ja nisam bio kriv...neko mu je ubacio otrov a mog proslog psa su oslepili petardom na ovaj isti dan i onda je uginuo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
Sada od tolikog bola ja bih zeleo da uzmem novog psa .Sad hocu da ga drzim u kuci jer nezelim da se desi isto ko pre....Moze mi preporuciti neko kojeg da uzmem....Znaci osobine koje zelim od psa je da se voli jako maziti ,da mu je kratka dlaka,da je manji pas jel nezelim rota u kuci i da ga je lakse naci u srbiji...ja zivim u somboru i sad ce tako 28.januara biti onaj sajam zivotinja i tu bude jako puno rasa...pa da cujem vase predloge
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
ja ti iskreno preporucujem patuljastog pinca, on i nije neka maza ali je dobar pas, pudlu, ona se sisa, i maza je samo ponekad moze biti baksuz...ja imam americku akitu tj. veliki japanski pas i savrsena je...zao mi je zbog tvoje kuce..:(
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
17
dobar je americki staford terijer...ali ja nezelim nekog ko ce mi dignuti kucu u vazduh....zelim nekog mirnijeg,manjeg...neku mazu
 
Natrag
Top