pomoc oko downloada

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
treba mi pomoc oko downloada sa rapid share-a...naime svaki program koji skinem (jdownloader,USD,Cryptload) skida fajlove veoma sporo 3 kb/s dok ja na internetu skidam fajlove puno brze......ako bi mogao neko da mi objasni kako da ubrzam downloadownje sa ovih programa bio bih mu veoma zahvalan......
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
objasni mi sta je problem i vrstu konekcije,jer meni jdownloader skida 105kbs a nekad i brze!
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
2
mene zeza jdownloader ja to podesim sve stavim skripta kad pritisnem izaberi ruter upisem telekom telekom onda ip 192.168.1.1 i kliknem promeni ip i on nece bude tuzan smile neznam sta da radim probo sam ono admin ztopnk valjda tako i nece ,a ruter mi je huawei hg510 i zeza me i crypt load molim vas ako mozete mi pomoci bicu jako zahvalan i nece da mi udje da otvorim ruter kad unesem ip u ono za adresu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
Jd

e ovako ako koristite firefox,instalirajte dodatak koji se zove flashgot,on ce sve zatim da radi umesto vas,idete na link-ove,obelezite sve,videcete onda flashgot mogucnosti,idete na to, onda ce vam izaci izbor download menagera koje imate instalirane.Medju njima ce biti i Jd.selektuje te ga i onda ce zapoceti download a ako ne on ce cekati na slotove tako da ce vas postedeti kliktanja.
:info:
Interfejs | JDownloader
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
neznam cemu sve to podesavanje,i ja sam na adsl telekom.Jd sam samo skinuo i on je sam odradio podesavanja, samo sam resetovao ruter(on/off)
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
JD

Morate da imate Java instaliranu skinite na Java.com i da nemate deljenu IP adresu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
4
Znas kako to moze biti i do sajta a i moze biti do igrice ili program sta vec zelis da downloadujes zato sto na nekim sajtovima piratskim neki programi ili igriceimaju mnogo mali protokol a ako naidjes na neki program ili igricu da hoces da je downloadujes i nece to je zato sto je mali broj ljudi ili cak nijedan covek nije dowloadowo onda se ni tebi nece skinte jer onaj covek koji ti to salje nece moci ti poslati :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Znas kako to moze biti i do sajta a i moze biti do igrice ili program sta vec zelis da downloadujes zato sto na nekim sajtovima piratskim neki programi ili igriceimaju mnogo mali protokol a ako naidjes na neki program ili igricu da hoces da je downloadujes i nece to je zato sto je mali broj ljudi ili cak nijedan covek nije dowloadowo onda se ni tebi nece skinte jer onaj covek koji ti to salje nece moci ti poslati :)

mare kc, zar to nije problem torenta, mislim koliki je broj ljudi skinulo odredjeni rar i da li trenutno neko skida ili koliki broj skida trenutno ( mislim ) neigra nikakvu ulogu. e sad verovatno da samo podesavamje JD-a, vrsta veze i protok igraju glavnu ulogu u brzini skidanja. to je moje misljenje
 
Natrag
Top