Poklonite pesmu članu...

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Posle ne znam koliko vremena..svratih da potražim nešto i videh poslednji nick sasvim slučajno ničim izazavanim...
Nadam se da su svi oni dragi ljudi sa kojima sam se ovde i smejala i razmenjivala mišljenja.... dobro. Da ih voda nije poplavila, da ih klizišta nisu ''razdrmala'' i da ih oluja nije oduvala....Ne mogu baš da se setim svih tih nepogoda...ali rekla bih da je to to.
Takođe se nadam da ih je strefio neki bingo i Amorova strela.:)
Za sve one forumaše sa kojima sam ''bančila'' ovde i razmenjivala forumsko zlato (bez obzira što sam više puta bankrotirala....LOL)jedna pesmica....

Hmmm, pokušavam da se setim ko beše Dum...a da, pa to je ona Dum koja je plenila svojim ponašanjem, kraljevskim držanjem, asketskom skromnošću, svima delila zlato a nikada nije htela uzeti ni gram zlata...samo reči divljenja imam. :D

Ja sam sebe prepoznao u drage ljude, a ako nije tako, nadam se da ćeš iz čiste kurtoazije reći - naravno i na tebe sam mislila kad sam to pisala. :D Slučajno sam zabasao na forum, pa rekoh da pozdravim društvo i napišem nešto. Vidim dosta promena na forumu, fino je nalickan.

Ja sam inače super. Na odmoru sam a razlog zašto sam uzeo odmor je Svetsko prvenstvo. Sinčić mi pravi društvo a pored njega i ja sam podetinjio. Lajem, rikam, kukurikam, pravim orangutanske grimase, kreveljim se poput majmuna...to ga zabavlja i već od malena je počeo da zeza tatu. :D

Za tebe Dum:

 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam sebe prepoznao u drage ljude, a ako nije tako, nadam se da ćeš iz čiste kurtoazije reći - naravno i na tebe sam mislila
Naravno i na tebe sam mislila...:D Čuj, pa ti si me podstakao da ne budem lenja i da se malo aktiviram ovde.
Drago mi je da uživaš uz sinčića :), da si dobro i da si u formi uvek spreman na šalu i dobro raspoloženje.
Hvala na pesmici. Uzvraćam...:)
Mada ne znam u kom si sada muzičkom fazonu...zbunjuje me ova Goca Lazarević :lol: Pošto sam ja uvek u istom fazonu, opet nešto ''jače''. BTW, ovaj pevač mi se uvek sviđao ali on to nikad nije saznao :lol:

I jedna za dragu marsovku....:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mada ne znam u kom si sada muzičkom fazonu...zbunjuje me ova Goca Lazarević :lol: Pošto sam ja uvek u istom fazonu, opet nešto ''jače''. BTW, ovaj pevač mi se uvek sviđao ali on to nikad nije saznao :lol:

I dalje prijateljujem sa rok muzikom, ali u poslednje vreme često slušam: U svetu postoji jedno carstvo, Zvončići, zvončići, Svi treba da znaju šta drugarstvo znači...to slušam, a pevam po notama supruge (kao i svaki Balkanac). :D

Pesmu koju sam ti pokonio pre nekoliko dana je iz razloga što je narednog dana bio Vidovdan. :)

Za tebe Dum i našu drugaricu Mars jedan hit koji se nekada mnogo slušao:

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Za Dum, pesma koju je obradilia i Nirvana, na našem jeziku i u nešto drugačijem aranžmanu :dance2:

Za Mars, najava boljih dana Kg roka :cool:

Za Deliju, pošto poštuje istorijske datume i nacionalnu istoriju, sigurno će ga obradovati pesma koja kaže "ne" EU :D
 
Natrag
Top