Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
uveren sam da ce biti podrska za SF Night Sky i ubuduce, posto ga koristi ogroman broj clanova....ne vidim razloga zasto bi ga uklonili iz foruma jer je daleko najbolji od trojice koliko jih postoji.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
To je vec stvar ukusa.....Green field je skin koji smo mi pravili pre vise godina po nasim zeljama i ophodjenjima,koristeci usput i neka istrazivanja za boje koje najvise prijaju ocima (Zems- bivsi admin,ja.....) dok je SF jos uvek bio na VBulletin platformi i bili smo jedinstveni i prepoznatljivi po njemu jer nijedan forum na vbulletinu nije imao nesto slicno....Kasnije je Zoro prilikom prelaska na Xenforo jedva uspeo taj skin da prilagodi novoj Xenforo platformi a i ja sam licno izricito insistirao za tim skinom ....Otuda i ljubav ka tom skinu......Kolega moderator Iwaan i Zoro su izmenjali malo boje i zatamnili Grin i tako je nastao i Black Knight za sve one koji su hteli da se odmore od belila.....

Svi ostali skinovi su klasicni Xenforo skinovi daleko jednostavniji od pomenutih i relativno je pitanje koji je od njih najbolje i mislim da je to vise stvar ukusa....Night Sky je vracen iz razloga sto ga mnogi koriste i na insistiranje korisnika.....Licno sam i sam intervenisao kod Zora da odmah vrati taj skin iako nisam ga 2 puta postavio...Neka traje dokle traje,forum mora da se nadogradjuje i nesme kaskasti u mestu a kasnije videcemo ako ne bude bilo podrske za taj skin kod buducih nadogradnji da li cemo se i upustati u to da ga sami preradjujemo i prilagodjavamo....to je vec druga prica.......

Hvala svim korisnicima na lepim recima podrske......:mig:
 
Natrag
Top