Plugin Program SFVip za Kodi

Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
38
1681883492484.png

Novo!​

Kodi Build SerbianForum Kodi v20.1 (Nexus) by Dzon Dzoe & Robin Hood Team​

Kako pokrenuti Pvr Client?

Prvo klickni na Install PVR Client zatim ce vaš kodi automacki da se ugasi pokreni kodi sačekaj da se tv programi učitaju ukupno portala ima 1 adrese se menjaju na klick Gen Balkan Portal ili na Gen Trial Portal. U slucaju da vam se tv kanali gase nakon 10s ili 15min potrebno je samo jednim klikom zamenuti portal gore navedenim.

Kodi Build SerbianForum Isključivo za v20.1 (Nexus)​

Repository!


 

Prilozi

  • SerbianForum.png
    SerbianForum.png
    278,6 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.04.2023
Poruka
3
Kada kliknem na "install pvr client", meni ispadne greska desno dole i nista se desava. Mogu da radim reinstal ali nista ne pomaze. u log file pise samo da ima error sa fixpvr.py
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
6
Meni na Windowsu instalira wizard ali kada izaberem SF build izbaci grešku tipa instalacija skina 19.5 na 20.1 možda nije moguća da li želite da instalirate i kad kliknem yes izbaci grešku pogrešan zip fajl.
 
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
38
Meni na Windowsu instalira wizard ali kada izaberem SF build izbaci grešku tipa instalacija skina 19.5 na 20.1 možda nije moguća da li želite da instalirate i kad kliknem yes izbaci grešku pogrešan zip fajl. kodi 20.1 da ne bi sada objasnjavao dalje. iskljucivo kodi 20.1
 
Učlanjen(a)
19.04.2023
Poruka
3
Ovo je greska koju dobijem ako kliknem na "Install PVR Client". Na slici sam na kliknio na TV ali je Error isti.



Screenshot (4).png
 
Natrag
Top