Plugin Program SFVip za Kodi

Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
38
moze samo moras predhodni da obrises ugasis kodi pa onda ides repo install prv client sfvip
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
37
Instalirao sam RobinHoodTvpro iz istog repositorija,radi jedan port ali zasad dobro.
 
Učlanjen(a)
18.03.2021
Poruka
6
Zdravo,

Posto je prvi post, odmah ovdje da pohvalim ovaj SF podforum, autore, co-autore i sve ostale sto pridonose na kvaliteti i poboljsanju programa.

Ranije sam se bavio sa ovim, dosta se pozaboravljalo, pa sad opet krenulo kako kabelski provider gasi odredjene programe zbog autorskih prava, a to obicno bude kad je neki sportski dogadjaj, pa digne tlak na poveću razinu.

Da predjem na stvar,
instalirao sam kodi 19 i ovaj novi build (ranije na 18 sfvip build mi je problema pravio sa instaliranjem, pa poslije sa produkcijom tv kanala...) poprilicno je fluidan (ima nekih errora pri pokretanju kodija, zasad ne smeta) kod pvr clienta, no ono sto me interesuje je ovaj BalkanTV, kad pokrenem i dodjem do liste drzava, pa nakon odabira bilo koje od njih, pa klikom na neki od kanala izbaci gresku:
Kod:
Playback failed 
One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.

Radi li se o poznatom bugu ili treba traziti u logu?

Moram napomenuti da mi uredno rade portali koje sam rucno dodao.
 
Učlanjen(a)
21.10.2021
Poruka
35
Instalitao sam kodi sa onim balkan dodatkom, radi super ali jel ima neka šansa da se zaobiđe start i ono učitavanje koje traje par minuta? Jel ima neko podešavanje da se odmah uključi tv program koji se poslednji gledao? I još nešto kada samo ugasim tv, ne izađem iz app, televizor zabaguje pa mora da se pali gasi nekoliko puta.
 
Učlanjen(a)
21.10.2021
Poruka
35
Meni je kodi radio nedelju dana pa reinstal. Onda opet radi nedelju dana pa rikne.
 
Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Zdravo,

Posto je prvi post, odmah ovdje da pohvalim ovaj SF podforum, autore, co-autore i sve ostale sto pridonose na kvaliteti i poboljsanju programa.

Radi li se o poznatom bugu ili treba traziti u logu?

Moram napomenuti da mi uredno rade portali koje sam rucno dodao.
Nesto sam zabrljao sa siframa i accountom i haj majstore pravi novi...
Kodi sve , a da radi kako treba ne moze, tako da sam batalio.
 
Natrag
Top