Play store error code: 0

Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Imam lenovo A536, android 4.4.2. Odjednom se desilo to da nisam mogao da učitam play store i you tube preko wifi-a a preko mobilnog interneta radi super. Wifi je bio sasvim ok jer sam sve ostalo obavljao bez problema face, igrice ... Odjavio sam se sa you tube-a i proradio je preko wifi-a ali sa play prodavnice ne mogu jer mi je potrebno da je povezana sa tim nalogom :). Uradio sam fabrički reset i nakon toga uopšte nisam mogao da se povežem sa mojim google nalogom niti da napravim nov preko telefona a nije hteo da prihvati ni nov nalog napravljen na računaru. Ali to sam rešio nekako preko root explorer-a (dodao tamo negde # i radi). Problem je sad što ne mogu da skinem ni jednu aplikaciju a ni update ne radi za bilo koju aplikaciju, uvek se pojavi can't download app (error code: 0). Probao sam sve što sam našao na netu (clear cache, clear data i u play store i u play srevices) ali bezuspešno. Šta mi je dalje činiti? Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Rešio sam problem :bfghb::dance2:
Instalirao sam lucky patcher i prebacio play store kao sistemsku aplikaciju i radi potpuno normalno
 
Natrag
Top