Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Play store error code: 0

• Začetnik teme kizaveliki
  • Datum pokretanja
kizaveliki

kizaveliki

Član
Imam lenovo A536, android 4.4.2. Odjednom se desilo to da nisam mogao da učitam play store i you tube preko wifi-a a preko mobilnog interneta radi super. Wifi je bio sasvim ok jer sam sve ostalo obavljao bez problema face, igrice ... Odjavio sam se sa you tube-a i proradio je preko wifi-a ali sa play prodavnice ne mogu jer mi je potrebno da je povezana sa tim nalogom :). Uradio sam fabrički reset i nakon toga uopšte nisam mogao da se povežem sa mojim google nalogom niti da napravim nov preko telefona a nije hteo da prihvati ni nov nalog napravljen na računaru. Ali to sam rešio nekako preko root explorer-a (dodao tamo negde # i radi). Problem je sad što ne mogu da skinem ni jednu aplikaciju a ni update ne radi za bilo koju aplikaciju, uvek se pojavi can't download app (error code: 0). Probao sam sve što sam našao na netu (clear cache, clear data i u play store i u play srevices) ali bezuspešno. Šta mi je dalje činiti? Hvala

kizaveliki

kizaveliki

Član
Rešio sam problem :bfghb::dance2:
Instalirao sam lucky patcher i prebacio play store kao sistemsku aplikaciju i radi potpuno normalno