plan i program mrsavljenje

Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
ajde kazi mi neki plan ishrane i vezbe koje da radim,da bi skinuo kile,..?
kazi sta da pijem,sta da jedem,kad da jedem i to,...???
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
192
ajde pa cemo videti
ukratko da ti ispisem o tome

u zdravoj dijeti moraju da postoje ugljeni hidrati,proteini i masti

imas kvalitetnu hranu i....pa da ne kazem nekvalitetnu...ona koja te goji
u ishrani bi trebao da zastupis:piletinu,curetinu,posni sir,govedinu,tunjevinu,jaja,zeleno povrce,pasulj,integralni hleb(malo),laneno ulje,maslinovo,

a trebas u sirokom krugu izbegavati:pice,pljeskavice,GAZIRANO(obavezno ono *#^%!! od koka kole),cvarke,slatkise....razumes na sta mislim

znaci trebao bi u ishrani da imas
od proteina:jaja,govedinu,tunjevinu,posni sir,piletinu,riba..

od ugljenih hidrata:zobene pahuljice,ovsene,braon pirinac,krompir,grasak,zeleno povrece,moze i integralni hleb

masti:moras izbegavati zasicene masti...to je sve "ono belo" oko mesa,mozes govedinu bez zaobilaska masti,manje je masna nego svinja...a nama muskarcima ipak treba malo zasicenih masti zbog testesterona.ali to ne znaci da ga povecava :) .....zdrave masti nacices i unosices u ishrani preko ribe i mozes uzeti maslinovo ili laneno ulje na kojem ces prziti hranu i koristiti u salatama.

Doruckuj cim ustanes!
Ustani malo ranije i obavezno jedi.Tokom noci tvoje telo sagoreva ugljene hidrate tako da slobodno se ne boj tada da ih uneses nece se pretvoriti u salo.DA ugljeni hidrati mogui da se pretvore u salo ako ih unosis vise nego sto treba.
Najbolje ti je za dorucak zobene pahuljice ili ovsene + jaja

Ne znam koje su ti mogucnosti,kada mozes da jedes..trebao bi cesce ali manje porcije hrane.
Imas na forumu neko je postavio nutritivne tablice pa ti mogu koristiti u kreiranju dijete.
Vazno je da pravis kalorijski deficit!
Za uzinu ti je najbolji sendvic ako ga napravis od tunjevine i integralnog hleba

pij dosta vode!2-3 litre dnevno
i zelenog caja-ovo pogotovo,veruj

Dodato posle 1 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

napomenuo si da bi radio trbusnjake?
zasto bas njih?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
ok,onako,to mogu da postujem,....da,kazi mi za vezbe sta da radim,....imam oko donjeg dela stomaka salo,dok gore ispod grudi mi je sve ok,dosta je manji obim nego tu dole kod kukova,...tako da sta od vezbi da radim???
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
192
a gde mislis da vezbas u teretani ili u kuci?

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

to sto ti se skuplja salo oko struka nije nista cudno,tu se i najvise skuplja...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
pa teretana tokom radnih dana,3 puta maksimum,...a ovo ostalo kuci
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
192
ako ces u teretanu ne treba ti vise od tri puta nedeljno....
a jesi li trenirao do sad?
 
Natrag
Top