Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.08.2010
Poruka
8
Hvala C0a na trudu ali je kod ovog swifta lanac ( 1.0 GLS ) Mozes mi objasniti gdje si skidao ove slikice za zubcasti i dali postoje i ostali tehnicki podatci i ovakva iscrpna imformacija o djelovima i zamjeni
 
Učlanjen(a)
22.05.2011
Poruka
1
izolacija zidova

u jednoj seriji na tv-u sam video kako ljudi izoluju zidove nekom vrstom pur pene od kukuruznog sirupa... da li neko zna kako se to radi, gde ima da se kupi takva pena i koliko je to dobro????
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Sve podatke mozes naci u programu Auto Data koji mozes skinuti ovde
Kod:
http://www.fileserve.com/file/7WEXTsJ
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
1
Cime zalepiti noktic na vratancima za baterije :(

Da li neko ima ideju cime mogu da zalepim ove noktice sto drze vratanca za baterije Super lepak i neki lepak za tvrdu plastiku sam vec probao i ne drze.


 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2011
Poruka
1
Peugeot 309 1.9D

Da li moze neko da mi kaze o mom automobilu nesto oko paljenja?Naime on vergla a usto i brzo potrosi akumulator,proverio sam grejace sva cetiri rade mada me i brava nesto zeza nece da vrati pa kad upali on hoce jos da vergla dok nevratim kljuc.Unapred vam svima hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
37
Tablica dvorednog aksijalnog kuglicnog lezaja
Da li neko moze da postavi ovu tabelu....preuzeo sam vec postavljene tablice koje su date u download linku ali nema tablice za ovaj lezaj...unapred hvala :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2011
Poruka
3
Narandzasti cillit beng je najefikasnije sredstvo koje sam koristila za ciscenje kupatila. Cisti i kamenac i fuge. Probaj pa ces se sama uveriti..
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
47
daljinski za garazu

mozda ovo i nije najbolje mesto za ovu temu ali prosto ne znam gde da smestim?
No, ovako:
imam ovaj daljinski od garaze:


zzz.jpg


Sve sto znam o njemu je da je Rolling kod i da radi na 433Mhz ako vam to nesto znaci!
treba mi jos jedan za rezervu i niko mi ne zna reci kome da se obratim????
Kljucari kazu menjaj centralu, a ovaj sto mi ugradio - nestao! Kako sad???wacko2

hvala unapred!:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top