Pitanja, molbe i sugestije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.06.2011
Poruka
4
Problem sa opel suzom.

Zamenjen je singl point sa karburatorom Pierburg 2e i od tada motor radi kao na 3 klipa.Dali je neko imao slican problem i ako jeste kako ga je resio/
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
2
zicana ograda

imam betonske stubove 10x10 i mrezu za ogradu i sav potrebni materijal.Interesuje me koja je cijena po metru duznom da se postavi ta ograda duzine 150m.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
71
Tuš paravani

Živim u Nišu i trenutno sredjujem kupatilo. Pošto nemam mesta za klasičnu tuš kabinu rešio sam da napravim kadicu od pločica. Zanima me da li neko zna gde u Nišu mogu da nađem prodavnicu u kojoj prave tuš paravane po meri. Unapred vam hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
8
Trosi ulje...

Peugeot 106, poceo je da trosi puno ulja. Pre 6-7 meseci zamenjen je dihtung glave motora, i od tad trosi ko lud (ulje). "Majstor" tvrdi da on nije nista zabrljao, naravno...
Cudno je da je motor suv, a iz auspuha ne izlazi nista neobicno...
Da li neko zna o cemu se radi? Ici cu do majstora, ali trenutno sam malo prezauzet...
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
8
No frost se zaledio

Kombinovani frizider LG...(ne znam tacnu oznaku, mislim da je 389) NO FROST, ne bi trebalo, a ledi. Naime od negde curi malo vode, a to se skupljja na dnu zamrzivaca i ledi se. Da li neko ima ideju sta ne valja i kako se resava?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2011
Poruka
1
Zamena sijelice fiat Stilo:upali auto namotaj pun desni ispod tocka nalazi se tri srafa koja drze oplatu kod branika skini ta tri srafa i imas prostora da zavuces ruku da bi dosao do sijelice.Otvori haubu skini poklopac (zastitu za akumulator) otkaci napajanje fara pa zatim otkaci sigurnosnu zicu koja drzi oblogu od plastike koja stiti far.zZavuci ruku tamo gde si osrafio oplatu kod tocka i uz malo muke skini oplatu od fara.imas jednuzicu koju treba otkaciti sto drzi sijelicu i izvadi istu.prilikom vracanja sijelice (nove H7)zakaci zicu koja drzi sijelicu.kada budes vracao plastiku fara bice malo problema ali evo nekog resenja ( kada skines plastiku od fara videces da na njoj postoje dve kukice,te kukice skini i bice ti posle lakse da vratis istu) za zamenu ostalih sijelica moja preporuka je da skines branik i da izvadis far .Preporuka je da kad resis da menjas sijelice da to uradis na obe strane istovremeno jer se desava da za par dana crkne druga na drugom faru. SRECNO!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
30
Pukotine na stazi

Imam pukotine na betonskoj stazi. Kako da ih popunim odnosno cime da ih popunim? Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
21.07.2011
Poruka
2
Zamena filtera za klimu na citroen xsara 1.9 d

Da li neko zna na kom mestu se nalazi i kako se menja filter na klimi na Citroen xsara 1.9 diesel.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top