Pitajte urednike

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Bojim se da te nisam razumio. Kakav pregled svih tema odjednom?

Pa da vidim sve teme u određenom topiću odjednom, nekakav pretraživač ili tako nešto a ne da listam po 100 strana (to bih da izbegnem, mnogo ih je). Ukratko ako je moguće želim da pregledam sve teme ali da ih ne listam stranu po stranu.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa da vidim sve teme u određenom topiću odjednom, nekakav pretraživač ili tako nešto a ne da listam po 100 strana (to bih da izbegnem, mnogo ih je). Ukratko ako je moguće želim da pregledam sve teme ali da ih ne listam stranu po stranu.

Jbg. to ne može nigdje, ni na jednom forumu. Jedino možeš podesiti pregled da ti prikazuje što veći broj tema po stranici, mislim da je 40 max.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Za urednike, sem ko nisu nadlezni, a onda znace adresu:
Neko mi garant, nisam pio nista ovog meseca, na dijeti sam, pa nisam mogao pogresit, znaci-logicno, neko je, nekad, tacno 10.03.2011 oko ponoci, (tada me nema), dodao na profilu, vidi smelosti i hrabrosti, u delu Albumi, slicicu koja nije moja, ne potpisujem je.
E sad, obzirom na obzire, zamoljavam ne doticnog, nemoz ga ni Bia nac, nego nekog sa ovlastima, da tu slicicu skine, nije brate moj licni rad, neznam ti ja za fotoshopove i slicno, samo aparat i napolje, pa sta ulovim objektivom.
Evo, znam da me razumeju i urednice i urednici, pa Hvala unapred
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Za urednike, sem ko nisu nadlezni, a onda znace adresu:
Neko mi garant, nisam pio nista ovog meseca, na dijeti sam, pa nisam mogao pogresit, znaci-logicno, neko je, nekad, tacno 10.03.2011 oko ponoci, (tada me nema), dodao na profilu, vidi smelosti i hrabrosti, u delu Albumi, slicicu koja nije moja, ne potpisujem je.
E sad, obzirom na obzire, zamoljavam ne doticnog, nemoz ga ni Bia nac, nego nekog sa ovlastima, da tu slicicu skine, nije brate moj licni rad, neznam ti ja za fotoshopove i slicno, samo aparat i napolje, pa sta ulovim objektivom.
Evo, znam da me razumeju i urednice i urednici, pa Hvala unapred

Sliku iz svog albuma možeš sam da ukloniš.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Hvala PYC,
pre par dana nije bilo opcija dostupnih za ovo redigovanje, sada jesu, kozna sta je to bilo, u svakom slucaju Hvala na odgovoru-posao odradjen.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Poštovani/a besherat,

Prošlo je dosta vremena od kada ste poslednji put ostavili komentar na forumu. Da bi sto brže i više izgradili našu zajednicu molimo vas da ostavite po neki komentar na forum u oblast koja je vama najiteresantnija ili da otvorite novu temu za diskusiju.

Sve najbolje želi vam SerbianForum.org tim


Ne znam zašto su potrebne opomene za pisanje. Nije mi interesantna nijedna oblast, te stoga ne mogu pisati na forumu. Forum mi služi za download filmova i knjiga. Da li je to problem?
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ne obraćaj pažnju na to, Besherat, sistem to automatski šalje sam. Nije tako samo kod nas, tako je i na drugim forumima.
Ako ti ništa nije interesantno da komentarišeš, u redu je. Kad bude bilo, komentarisaćeš.
Ovo ti niko konkretno sa foruma nije poslao, sistem je takav. I ja dobijam iste poruke sa nekih drugih foruma na kojima sam samo registrovana a nisam napisala ništa.
Kao što rekoh, ne obraćaj pažnju na takve poruke.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
14-ta tačka pravilnika foruma glasi:

#14 Na forumu je striktno zabranjeno diskutovati o politici.
 
Natrag
Top