Pitajte urednike

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Pa kada je potpuno besmisleno, lijepo ju prebaciš i stvar riješena.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Pošto vidim da je Ljubopitljiva zaključala, ja eventualno mogu da je obrišem.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja nemam ništa da pitam, samo bih rekla da si ti Ruse baš dobar urednik, jer praviš red i ne daš da se spamuje. Ti i Ljuba ste baš ono, vruće ladno. Ona fino, polako a ti maljem pa u glavu ko ne sluša.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Slazem se sa Baksterom yes3 PYC je dobar urednik yes3 ne dozvoljava da se spamuje i sredio je lepo slobodne diskusije yes3 svaka cast PYC :yea:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
[INFORMACIJA]Javna opomena dodijeljena članu 7AF zbog više uzastopnih neprimjerenih insinuacija na moj račun i članu Bakster1 zbog vulgarnosti.
Poslije ovoga svaki dalji komentar će biti iznova sankcionisan.
[/INFORMACIJA]
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
3
Juce sam napisala post i stavila Bozicnu cestitku al nije objavljeno. Vidim da je ljubopitljiva "maznula mojih ruku delo" :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Imam i ja jedno pitanjce.

Da li postoji način da vidim kada je neko na određenoj temi dao odgovor a da ne "reload"-ujem svaki put stranu kada to poželim?

Hvala unapred!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Imam i ja jedno pitanjce.

Da li postoji način da vidim kada je neko na određenoj temi dao odgovor a da ne "reload"-ujem svaki put stranu kada to poželim?

Hvala unapred!

Ne postoji. Bez tvoje naredbe "reload" koja je ustvari zahtjev serveru, server ti neće isporučiti trenutno stanje sa najnovijom situacijom. To ne može ni na jednom forumu. Pretpostavljam da se to može riješiti i automatskim "reloadom" kroz izmjene u programu ali to niko ne radi, jednostavno nije praksa i vjerovatno bi nepotrebno opterećivalo server masom podataka koji bi svako malo bili slani prema svim trenutno konektovanim subjektima. To je mnogo neracionalno. Pritisneš pa vidiš.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
Poruka foruma

This user has not registered and therefore does not have a profile to view.

Mozee li mi neko objasniti ovo ?? Nista ne kapiram.. Ima profil i stavlja postove a nemoze mu se uci na profil ..
 
Natrag
Top