Pitajte urednike

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Poruka foruma

This user has not registered and therefore does not have a profile to view.

Mozee li mi neko objasniti ovo ?? Nista ne kapiram.. Ima profil i stavlja postove a nemoze mu se uci na profil ..

Možda je čovjek zabranio pristup svom profilu. Postoji i takva opcija.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Takva opcija ne postoji!



Pitanje za urednike:
Zasto nisu objavljeni rezultati 2 ankete,koje su trebali biti objavljeni po isteku godine:
Najvatrenija ženska foruma
Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Mogao i si i sam da ih objaviš, niko ti nije branio. Najvatrenija ženska foruma je PIGGY, drugo mjesto je zauzela Ceca a treće mjesto je zauzela Crnka Full mada je prekršila pravila ankete i prvi dan po postavljanju glasala sama za sebe. Ta anketa je privedena kraju koji je bio naznačen kao 31.12. 2010, 24 h 00 min.

Druga anketa je izgubila na aktuelnosti zbog toga što veliki broj tada obuhvaćenih učesnika više nije aktivno na forumu, bilo da su sami otišli bilo da su banovani. Anketa je trebala da traje do 2012. godine. U međuvremenu pojavili su se mnogi drugi vrlo talentovani spameri koji prvobitno nisu bili obuhvaćeni anketom. Temu sam zaključao kod ubjedljivog vodstva black wizarda kojeg teško da bi ko sustigao a kamoli prestigao.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Ko dozvoljava reaktiviranje neaktivnih nikova?To je postala moda u poslednje vreme.Nikovi koji nisu aktivni od 2009
ponovo se aktiviraju ali ne kao izvorni,nego se daju pojedinim clanovima,koji su aktivni.Ja znam za dvadesetak takvih
slucajeva.
Evo danasnjeg primera:



Doticni nik je prvi post napravio posle jedne i po godine.
Da li je to normalno?
tut_tut.gif

Jos jedno pitanje:Kako je moguce da je ovaj nik za dvadesetak minuta vidjen cak 23 puta, a da su pri tome zabelezena samo dva imena?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Bogme Sanolis ovo je ozbiljan problem. Ako se aktivirala Žozefina tu je negdje i Napoleon... a ako se on aktivira... zlo! Moram pod hitno obavijestiti Putina.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Bogme Sanolis ovo je ozbiljan problem. Ako se aktivirala Žozefina tu je negdje i Napoleon... a ako se on aktivira... zlo! Moram pod hitno obavijestiti Putina.
Gospodine urednice promasili ste temu.Ovo nije post o vicevima.
Moje pitanje je cisto tehnicko.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Gospodine urednice promasili ste temu.Ovo nije post o vicevima.
Moje pitanje je cisto tehnicko.

Sanilis počeću da sumljam u tvoju inteligenciju. na osnovu čega si izveo zaključak da je taj nik dodijeljen nekom drugom? Na osnovu toga što dotična nije napravila ni jedan post? Pa registrovala se vjerovatno samo zato da bi mogla da skida filmove, muziku ili nešto treće. Takvih ima na hiljade na ovom forumu koji već ima 300.000 članova. I šta ti je čudnou tome da su dva posjetioca napravila 23 pregleda njenog profila, mogao je i jedan da ih napravi. Otiđi ponovo u njen profil i refrešuj stranicu. Poslije svakog refreša broj pregleda će se povećati za jedan. 100 X refrešuj i imaće 123 pregleda. Iz čega si Boga ti izveo taj paranoični zaključak da je nik dodijeljen drugoj osobi? I kakve to veze ima s tobom čak i kada bi bilo tako?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Da li ikako mogu dobiti pregled svih tema odjednom ili moram da ih listam jednu po jednu (mnogo ih ima :dntknw:) ?
 
Natrag
Top