Pitajte urednike

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Na ovom mjestu možete postavljati pitanja u vezi moderatorskih akcija urednika u forumu Slobodne diskusije (zašto mi je nešto obrisano, zaključano, premješteno i sl.)

Dobrodošli su i svi konstruktivni predlozi vezani za Slobodne diskusije.

Po pitanju predloga nastojte biti skromni i umjereni jer se predlozi da se npr. u Slobodnim izgradi olimpijski bazen, zoološki vrt ili zabavni park sa ljuljačkama i trambulinom zbog globalne ekonomske krize neće razmatrati.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ajde budi frajer, pa pod okriljem noći se sjuri na Zanimljive sajtove i na prepad otmi temu Koliki vam je IQ? Pa ju vrati kući. Tamo džaba čami.
Nick već ima jedan test, što će mu dva? Ili da ju probamo otkupiti?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Temu sam ja prebacila i spojila sa postojećom, jer su duple teme pravilnikom foruma zabranjene. A Pyc to i ne može, jer nije urednik zanimljivih sajtova.
Sorry, Eric.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Je li i ostalima forum sa usitnjenim slovima? Ništa ne vidim, a ne znam đe da pitam.:)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Svima je tako, a da li će ostati, videćemo.
Za prvu pomoć, ctrl + onoliko puta koliko ti je potrebno da povećaš da bi mogla da vidiš. :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa ko je sada ovde glavni? :???:

Čuj pitanja, ko je glavni? Crvena je hijerarhijski na ovom forumu iznad mene a isto tako je nadređena tebi i Eriku i svim ostalim urednicima u opštem dijelu foruma. Jednostavno ima veća ovlaštenja od nas. I ja nju moram ispoštovati... sa svake strane... mislim... znaš šta mislim.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Čuj pitanja, ko je glavni? Crvena je hijerarhijski na ovom forumu iznad mene a isto tako je nadređena tebi i Eriku i svim ostalim urednicima u opštem dijelu foruma. Jednostavno ima veća ovlaštenja od nas. I ja nju moram ispoštovati... sa svake strane... mislim... znaš šta mislim.

Naravno da je Crvendac iznad svih nas.

Mislila sam na tebe i Ljubopitljivu i veliko spremanje koje si odmah napravio.

Pozdravljam tvoj rad.

A za ko je glavni samo sam se šalila ako shvataš.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Naravno da je Crvendac iznad svih nas.

Mislila sam na tebe i Ljubopitljivu i veliko spremanje koje si odmah napravio.

Pozdravljam tvoj rad.

A za ko je glavni samo sam se šalila ako shvataš.

Ljubopitljiva i ja ravnopravno uređujemo Slobodne diskusije. A što se shvatanja tiče to mi malo teže ide jer sam iz Bosne. Ali ukapiram na kraju. Poslije par dana.:lol:
 
Natrag
Top