Pitajte urednike

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Koliko " sluzbenika "....na okupu....a nema clanova ....da vas priupitaju....... ili sam mozda malo poranio....?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Koliko " sluzbenika "....na okupu....a nema clanova ....da vas priupitaju....... ili sam mozda malo poranio....?

Tomiša, ovo nije mjesto za tvoje konstatacije nego za pitanje upućemo urednicima. Očito da si promašio temu u namjeri da malo pametuješ i spamuješ. Lijepo odspavaj, smisli do ujutru neko suvislo pitanje da ga postaviš, ili zaobiđi, jer ne mislim ulaziti u rasprave s tobom o nebuloznim stvarima.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja ne pitah nista....a ti odmah o nebuloznim stvarima....kojim...???
Ispasce da spamujem....ali kada si se osetio prozvanim da te pitam....cemu vredjanje " u startu "...?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja ne pitah nista....a ti odmah o nebuloznim stvarima....kojim...???
Ispasce da spamujem....ali kada si se osetio prozvanim da te pitam....cemu vredjanje " u startu "...?

Ne da će ispasti nego spamuješ i to radiš sa namjerom, a sada se praviš naivan i nevin. Prekini Tomiša.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Evo jednog pitanja, mada iskreno, ne znam da li je baš za urednike :dntknw:

Čemu ovoliko reklama po pozadini? Često mi se omakne ruka pa opalim ili po televizoru ili po laptop-u a ne bih ništa da kupim :???:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Evo jednog pitanja, mada iskreno, ne znam da li je baš za urednike :dntknw:

Čemu ovoliko reklama po pozadini? Često mi se omakne ruka pa opalim ili po televizoru ili po laptop-u a ne bih ništa da kupim :???:

To moraš Zemsa pitati. Ja pretpostavljam da se forum mora od nečega izdržavati, tako da je dobro što ti se omakne koji put jer možda i broj otvaranja donosi neki dinar... ne znam.
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
[WARNING]7AF edituj post i napiši konkretno koga od forumaša zamišljaš tako kao na slici koju si postavio. Ako nisi htio da imenuješ nisi trebao ni da postavljaš.
Ovo se odnosi na sve koji ubuduće dobiju ideju da postavljaju slike sa neodređenim opisom. Držite se suštine teme.
[/WARNING]
Da li je Vaš cilj da se ovde ljudi druže i dobro zabave?!
Da li je Vaš cilj da terate ljude sa foruma, sitničarenjem u porukama? Bio sam ubeđen da je cilj svakog foruma da ima što više registrovanih članovi.
Hvala

icon1.gif
Pravila na forumu


Prvo zelimo da napomenemo da niko od nas iz ADMINISTRACIJE nije placen za rad na forumu,da sve sto radimo vezano za rad foruma, njegovo odrzavanje i opstanak radimo iz ljubavi te vas MOLIMO
da to cenite i postujete kao sto mi cenimo svakog korisnika ovog nama dragog foruma.
Pravila ovog foruma MORAJU se postovati u potpunosti, jer je to u interesu svih nas.Pravila na svim forumima svode se u sustini na gotovo iste stvari te pozeljno je da korisnici koji su se registrovali na nasem forumu procitaju pravila radi lakseg snalazenja u kasnijem obilasku foruma i ponasanja na njemu.Pogotovu je pozeljno da ovaj deo foruma obidju pocetnici na netu i upoznaju se sa onim sta se nesme a sta sme raditi po forumu.Time ce olaksati i sebi a i nama iz administracije...
Sa pravilima foruma upoznacete se tako sto na pocetnoj strani foruma u gornjem desnom uglu kliknete misem na dugme Pravila.....broj 1

Dodato posle 20 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Koliko " sluzbenika "....na okupu....a nema clanova ....da vas priupitaju....... ili sam mozda malo poranio....?

Ovde ništa ne pitaj... Evo ni meni ne daje odgovore, iako su rečenice upitne.
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Da li je Vaš cilj da se ovde ljudi druže i dobro zabave?!
Da li je Vaš cilj da terate ljude sa foruma, sitničarenjem u porukama? Bio sam ubeđen da je cilj svakog foruma da ima što više registrovanih članovi.
Hvala

7AF, ovo je treći put da se bavim tvojim postovima. Za tvoj prvi post u temi "Poklonite pesmu članu..." sam imao razumjevanja da se s obzirom na broj postova radi o članu koji se još uvijek najbolje ne snalazi na SF-u. Skrenuta ti je pažnja i naloženo da edituješ post u skladu sa pravilima teme.

Za post u forumu Ljubav-Sex - Romantika u temi "Šta muškarca zaista uzbuđuje?" sam izrazio sumlju da je tekst tvoje autorsko djelo i rekao da bi bilo lijepo da nam predočiš izvore ili autora. Smisao tvog odgovora je bio da je tekst autentično tvoj. U svom sljedećem postu sam dokazao da ne govoriš istinu i naveo izvore za veći dio teksta u tvom postu.

LINK:http://serbianforum.org/ljubav-seks-romantika/38686-sta-muskarca-zaista-uzbuduje-6.html#post596457

Ovo je treći put da se ti "ne snalaziš" u postovanju.Svaka tema pa makar ona bila i u Slobodnim diskusijama ima svoj smisao i suštinu. Kada neko kao ti u konkretnom slučaju, slučajno ili namjerno, promaši tu suštinu, onda reagujem ja. I reagujem na način kako si to upravo vidio. Ono što se traži od tebe kao i od svih ostalih koji učestvuju u određenoj temi je da se drže suštine teme. Ukoliko se ne drže, tema počinje da gubi svoj smisao i pretvara se u "spam". Moj posao između ostalog podrazumjeva da spriječim takav razvoj događaja.

Ubuduće svoje primjedbe i pitanja postavljaj u ovu temu jer je zato i otvorena.
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
7af, ovo je treći put da se bavim tvojim postovima. Za tvoj prvi post u temi "poklonite pesmu članu..." sam imao razumjevanja da se s obzirom na broj postova radi o članu koji se još uvijek najbolje ne snalazi na sf-u. Skrenuta ti je pažnja i naloženo da edituješ post u skladu sa pravilima teme.

Za post u forumu ljubav-sex - romantika u temi "šta muškarca zaista uzbuđuje?" sam izrazio sumlju da je tekst tvoje autorsko djelo i rekao da bi bilo lijepo da nam predočiš izvore ili autora. Smisao tvog odgovora je bio da je tekst autentično tvoj. U svom sljedećem postu sam dokazao da ne govoriš istinu i naveo izvore za veći dio teksta u tvom postu.

Link:http://serbianforum.org/ljubav-seks-romantika/38686-sta-muskarca-zaista-uzbuduje-6.html#post596457

ovo je treći put da se ti "ne snalaziš" u postovanju.svaka tema pa makar ona bila i u slobodnim diskusijama ima svoj smisao i suštinu. Kada neko kao ti u konkretnom slučaju, slučajno ili namjerno, promaši tu suštinu, onda reagujem ja. I reagujem na način kako si to upravo vidio. Ono što se traži od tebe kao i od svih ostalih koji učestvuju u određenoj temi je da se drže suštine teme. Ukoliko se ne drže, tema počinje da gubi svoj smisao i pretvara se u "spam". Moj posao između ostalog podrazumjeva da spriječim takav razvoj događaja.

Ubuduće svoje primjedbe i pitanja postavljaj u ovu temu jer je zato i otvorena.

[warning] ti si zajašio i ne znaš da sjašiš

[/warning]

Da Vam je forum bitan, grupisali bi otvaranje tema, a ne da imate milion tema sa po jednim postom. To je suština posla moderatora.
sada naravno sledi banovanje!!!

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mislio sam na ovu situaciju od pre nekoliko minuta, a nekad je situacija mnogo drastičnija.

Click HERE
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
[warning] ti si zajašio i ne znaš da sjašiš

[/warning]

Da Vam je forum bitan, grupisali bi otvaranje tema, a ne da imate milion tema sa po jednim postom. To je suština posla moderatora.
sada naravno sledi banovanje!!!

Što se mene tiče ne slijedi. Za ovakve provokacije imam visok prag tolerancije. Neću ni obrisati tvoj post, niti ga prijaviti, ali ne znam kakvu će reakciju proizvesti kod onih koji su hijerarhijski viši od mene kada ga pročitaju. Mnogo će me više zamarati tvoje eventualno buduće nepoštovanje onoga na šta ti je već treći put skrenuta pažnja. Onda ću razmišljati o tome da li da samo brišem ili prijavljujem.

Ovim smo završili raspravu.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top