Pitajte Ulukioru

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Black nisi ti ni bila bolja sa 13.
Dečko nije još porastao.
Kad se setim kakav sam ja bio u njegovom godinama, onda nema šta da mu zamerim,.
Pusti čoveka da se sredi. Još je dete. Ima vremena za devojke.

Ja mogu da mu poručim da sedne i uči jer će mu dobre ocene značiti za srednju školu.
Niko ne voli školu, nisam ni ja, ali sam je završio nekako.

Da se posle ne kaje.. i da sluša roditelje a ne da kao većina tinejdžera misli da je najpametniji na svetu i da sve zna.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Black nisi ti ni bila bolja sa 13.
Dečko nije još porastao.
Kad se setim kakav sam ja bio u njegovom godinama, onda nema šta da mu zamerim,.
Pusti čoveka da se sredi. Još je dete. Ima vremena za devojke.

Ja mogu da mu poručim da sedne i uči jer će mu dobre ocene značiti za srednju školu.
Niko ne voli školu, nisam ni ja, ali sam je završio nekako.

Da se posle ne kaje.. i da sluša roditelje a ne da kao većina tinejdžera misli da je najpametniji na svetu i da sve zna.
E vidis ja sam suprotno od toga ja ne mislim da sam najpametniji na svetu i ja volim skolu imam vrlo dobre ocene poboljsao sam se u 7 razredu iz nekih predmeta sam sada kada je otisao najbolji djak najbolji ja engleski mi ide da i nastavnica nemoze da veruje.Tu su i geografija i istorija samo tj ruski matematika je sada bolja
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Black nisi ti ni bila bolja sa 13.
Dečko nije još porastao.
Kad se setim kakav sam ja bio u njegovom godinama, onda nema šta da mu zamerim,.
Pusti čoveka da se sredi. Još je dete. Ima vremena za devojke.

Ja mogu da mu poručim da sedne i uči jer će mu dobre ocene značiti za srednju školu.
Niko ne voli školu, nisam ni ja, ali sam je završio nekako.

Da se posle ne kaje.. i da sluša roditelje a ne da kao većina tinejdžera misli da je najpametniji na svetu i da sve zna.
Ja se salim i nisam tebe pitala nista koliko se sjecam...:vorred:
 
Natrag
Top