Pitajte doktora

Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
21
Pokusacu da Vam u najkracem roku odgovorim na pitanja vezana za zdravlje, da i ja upotrebim svoje znanje kad vec posla za mlade doktore nema...

Pitajte...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Dobar dan doktore... ;)

Mene interesuje nesto....Os da pomognes...:vorred:

Imam hladne ruke, bavim se sa sportom "ponekad", pazim na ishranu...ruke i dalje hladne....:???:
Da pocnem strikati ili piti alkohol ili...? whistle
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
21
Koliko imate godina? Zene su sklonije pojedinim sistemskim oboljenjima od muskaraca... da li u Vasoj porodici neko ima slicnih problema?
Postoji dosta stvari koje dolaze diferencijalno u obzir, od problema sa cirkulacijom pa do sistemskih oboljenja... Nista detaljnije u vezi toga ne mogu da Vam kazem bez recimo slika i malo detaljnijih informacija, o tome kad su hladne ruke, da li koza menja tada boju, da li se desava u odredjeno doba godine ili ne, da li bolujete od nekih drugih oboljenja...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Koliko imate godina? Zene su sklonije pojedinim sistemskim oboljenjima od muskaraca... da li u Vasoj porodici neko ima slicnih problema?
Postoji dosta stvari koje dolaze diferencijalno u obzir, od problema sa cirkulacijom pa do sistemskih oboljenja... Nista detaljnije u vezi toga ne mogu da Vam kazem bez recimo slika i malo detaljnijih informacija, o tome kad su hladne ruke, da li koza menja tada boju, da li se desava u odredjeno doba godine ili ne, da li bolujete od nekih drugih oboljenja...

Nisam stara, ocel biti dovoljno ako vam kazem, da nisam "presisala" preko trijest kao ni vi... :brunette:
Niko u porodici nema slicni problema....:dntknw:
Ne menja se boja koze, malo nokti pri vrhu pobijele, a pri kraju poplave...wacko2
Ne bolujem od niceg...:dance2:


Zahvaljujem Vam se doktore za vasu zainteresovanost u vezi mog problema thnks...
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
21
moguce je da je problem sa cirkulacijom ako ste pusac, u svakom slucaju bih Vam preporucio konsultaciju sa vaskularnim hirurgom i reumatologom...
Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Vijerovatno imam problem sa cirkulacijom, ali ne zbog pusenja, jer ne pusim...:dntknw:
Mozda bi trebala na neki EKG pregled, cisto da mi provjere rad srca.
Hvala:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
21
ne bi trebalo srce da ima veze sa tim... onda ostaje kapilaroskopija, naravno uz lab. analize krvi( krvna slika, glikemija, SE, CRP, uremija... + sva antitela na sistemska oboljenja (reumatoidni artritis, lupus, sistemska skleroza...)
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
2
Jedna stvar me zanima, u vezi čepića za uši. Da li mogu da ih koristim iako imam česte upale srednjeg uva? Unapred zahvalna :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
8
Ja bih htela da vas pitam. Imam oziljak na vidljivom mestu nije veliki ali smeta mi pa bih vas pitala da li mozete da mi preporucite gel,mast ili kremu za otklanjanje oziljka?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
26
U zadnjih 30 dana imam problema sa ocima kazu doktori da je konjuktivitis. Dobio sam kapi maxidex a nakon prve kontrole maxitrol ali nisam zadovoljan jer mi se cini da to dugo trajepa vas molim za savet
 
Natrag
Top