Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Koliko vidim i nisi bas nov po datumu registracije nego to nije ni bitno.
To sto si me nazvao kretenom je odraz tvoje nekulture i nevaspitanja a ja ti nisam ni mama ni tata(da sam video ne bi ni kucao ovu poruku).Ako su oni pogresili tesko da ja mogu da ispravim promasaj ,nek ti je Bog napomoc.Nisam video tu temu jer da sam video dobio bi odgovor u njoj.
Ne kapiram o kakvoj politickoj korektnosti pricas.
Ekipa foruma se trudi da ovaj relativno mlad forum zazivi na ovim nasim prostorima i budi uveren da uspeva u tome.Za nepunih godinu dana je forum sa 5000 clana dosao do zavidnih skoro 200000.
Besmislene upadice mrtvi i zarazeni linkovi nek ostanu tebi na cast pa jos masovno_Ovo je do zla boga zlonamerno i iskreno ne vidim razloga zasto uopste vremena provodis ovde i trosis svoje a jos vise moje vreme.
Idealno bi bilo napraviti jedan belosvetski forum nakaciti se na njega i svi presrecni.Kad malo bolje razmislim ostali nemaju nikakvu svrhu.

Sefe izneo si brdo nepromisjenih nebuloza ,sledeci put ,meti prst na celo porazmisli zrelo kad hoces nesto da kazes.

Ako nemas sta pametno da kazes ne cini to ovde niti bilo gde na forumu.

Ako si mu rek'o...Da se zna ko vozi traktor ko otvara kapiju!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
pa hvala za to zadnje :p

mhmm razmazena sam jer sam jedinica ... a i ovo je ostalo tacno :???: :yea:
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Potpuno pogrešno si protumačio moje pitanje,a ja svakako želim ovom forumu sve najbolje.Inače smatram da sam relativno dobro vaspitan,a tako isto se trudim da i svoje dete odgajim i napravim dobrog čoveka.Evo da malo uprostim ukoliko budeš želeo da mi odgovoriš:napisao sam ružnu reč u afektu,jer sam skidao nešto prilično veliko i šifra nije valjala,pa želim da znam da li misliš da osoba koja nešto objavi na bilo kojem forumu mora imati bar trunku odgovornosti za to što piše u njegovom postu?
Još jednom izvini,u pitanju je samo nesrećna interpretacija.

Ako kazes da sam pogresno protumacio nemam razloga da ti ne verujem.Kad si se vec izvinio po svemu sudeci si razuman covek sto po predhodnom postu nisam mogao da zakljucim.
Mogao si mene ili bilo kog iz staffa da kontaktiras preko pp-a za pomoc.
Ne znam dal znas za ovo ali mozda ti bude od pomoci za slicne probleme
http://serbianforum.org/pravila-i-tutorijali-foruma/15725-kako-pronaci-rar-pass.html
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
488
Hvala na ovome,zaista nisam znao.I uopšte govoreći ništa od ovoga nije bilo upućuno konkretno na tvoj račun.Ali i dalje mi nisi odgovorio na konkretno pitanje-Da li misliš da svi mi koji ponešto objavimo ovde ili bilo gde drugde,snosimo bar trunku odgovornosti za sadržinu posta?Pitam ovo jer i sam uredjujem jedan forum(koji doduše nije ni prići ovom),pa me zanima tvoje mišljenje.Pozdrav
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Hvala na ovome,zaista nisam znao.I uopšte govoreći ništa od ovoga nije bilo upućuno konkretno na tvoj račun.Ali i dalje mi nisi odgovorio na konkretno pitanje-Da li misliš da svi mi koji ponešto objavimo ovde ili bilo gde drugde,snosimo bar trunku odgovornosti za sadržinu posta?Pitam ovo jer i sam uredjujem jedan forum(koji doduše nije ni prići ovom),pa me zanima tvoje mišljenje.Pozdrav

Svako je odgovoran za sebe ,imas likova koji namerno hoce da napakoste drugom to je zloba.S druge nikog ne mozes osuditi zato sto je nemaran to je vec karakterna osobina.
 
Natrag
Top