Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
488
Pozdrav.Ja sam ovde relativno nov.Imao bih jedno pitanje za tebe:Verovatno nisi primetio,ali u jednom postu sam te nazvao kretenom jer šifra za rar arhivu nije bila ispravna.I uopšte da li misliš da je politički korektno prepisivati linkove sa belosvetskih foruma i tako na forum uvaljivati masu mrtvih linkova i virusa u fajlovima?Jasno je meni da sa našom brzinom uploada vrlo teško može da se ozbiljnije radi,ali ipak....
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Pozdrav.Ja sam ovde relativno nov.Imao bih jedno pitanje za tebe:Verovatno nisi primetio,ali u jednom postu sam te nazvao kretenom jer šifra za rar arhivu nije bila ispravna.I uopšte da li misliš da je politički korektno prepisivati linkove sa belosvetskih foruma i tako na forum uvaljivati masu mrtvih linkova i virusa u fajlovima?Jasno je meni da sa našom brzinom uploada vrlo teško može da se ozbiljnije radi,ali ipak....

Koliko vidim i nisi bas nov po datumu registracije nego to nije ni bitno.
To sto si me nazvao kretenom je odraz tvoje nekulture i nevaspitanja a ja ti nisam ni mama ni tata(da sam video ne bi ni kucao ovu poruku).Ako su oni pogresili tesko da ja mogu da ispravim promasaj ,nek ti je Bog napomoc.Nisam video tu temu jer da sam video dobio bi odgovor u njoj.
Ne kapiram o kakvoj politickoj korektnosti pricas.
Ekipa foruma se trudi da ovaj relativno mlad forum zazivi na ovim nasim prostorima i budi uveren da uspeva u tome.Za nepunih godinu dana je forum sa 5000 clana dosao do zavidnih skoro 200000.
Besmislene upadice mrtvi i zarazeni linkovi nek ostanu tebi na cast pa jos masovno_Ovo je do zla boga zlonamerno i iskreno ne vidim razloga zasto uopste vremena provodis ovde i trosis svoje a jos vise moje vreme.
Idealno bi bilo napraviti jedan belosvetski forum nakaciti se na njega i svi presrecni.Kad malo bolje razmislim ostali nemaju nikakvu svrhu.

Sefe izneo si brdo nepromisjenih nebuloza ,sledeci put ,meti prst na celo porazmisli zrelo kad hoces nesto da kazes.

Ako nemas sta pametno da kazes ne cini to ovde niti bilo gde na forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pozdrav.Ja sam ovde relativno nov.Imao bih jedno pitanje za tebe:Verovatno nisi primetio,ali u jednom postu sam te nazvao kretenom jer šifra za rar arhivu nije bila ispravna.I uopšte da li misliš da je politički korektno prepisivati linkove sa belosvetskih foruma i tako na forum uvaljivati masu mrtvih linkova i virusa u fajlovima?Jasno je meni da sa našom brzinom uploada vrlo teško može da se ozbiljnije radi,ali ipak....

Zato što onda forum ne bi imao download linkove ;)
Radim na jednom warezu i baš je teško naći proverene linkove,usput i pokupiti valjanu šifru.
Do sad sam imao 1 takav slučaj ,ali je bilo do greške uploadera. Zato nemojte se srditi na administraciju ovog foruma jer koliko vidim odlično vode posao.
Eto jedan ozbiljni post i od mene :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
488
Potpuno pogrešno si protumačio moje pitanje,a ja svakako želim ovom forumu sve najbolje.Inače smatram da sam relativno dobro vaspitan,a tako isto se trudim da i svoje dete odgajim i napravim dobrog čoveka.Evo da malo uprostim ukoliko budeš želeo da mi odgovoriš:napisao sam ružnu reč u afektu,jer sam skidao nešto prilično veliko i šifra nije valjala,pa želim da znam da li misliš da osoba koja nešto objavi na bilo kojem forumu mora imati bar trunku odgovornosti za to što piše u njegovom postu?
Još jednom izvini,u pitanju je samo nesrećna interpretacija.
 
Natrag
Top