pitajte člana The Legacy

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pa Nasleđe = zaostavština = prepisano od matorih = the legacy
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Pa mora da je imalo značenja nekog sa prevodom...

Pa ne znam, on je bio bajker dok se nije ozenio. Bio je veliki poklonik velikih motora, vozio je za neku grupu pa su svi imali neke nadimke.

Znam da je imao dosta cura za kratak vremenski period, jedino sto je "nasledjivao" su bili dugovi tih cura. Ko zna, mozda i zato. Iskreno, mene to ne privlaci, ja sam rastao u drugacijem svetlu, privlacile su me potpuno drugacije stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Hajde i ja da ti pozelim dobrodoslicu i pozdravim te...pitala bih te ...kako ti se dopada na forumu ..onako na prvi utisak...?Koja tema ti je privukla najvise paznje danas? :)
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Hajde i ja da ti pozelim dobrodoslicu i pozdravim te...pitala bih te ...kako ti se dopada na forumu ..onako na prvi utisak...?Koja tema ti je privukla najvise paznje danas? :)

Za sada je dobro. Mada nemam bas previse vremena i zbog posla, potrudicu se da odgovorim na sto vise pitanja da bismo se bolje upoznali. Svidja mi se forum, kako rekoh vec, ovde sam po preporuci, oslobadjanje od stresa.

Hvala ti na dobrodoslici, nadam se da cemo se jos upoznati. Trebalo bi od sutra da uzmem par slobodnih dana, treba mi malo odmora od svega.
 
Natrag
Top