pitajte člana The Legacy

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Zdravo Legacije ,mene nije bilo nekoliko dana ,bila sam opravdano odsutna . yes3 Kako sam dosla, odmah sam se okacila na racunar i evo me pravo kod tebe na temi da ti mahnem i pozelim dobrodoslicu . Ovde nas ima raznih ,uglavnom ja sam tu medju najvecim budalama .yes3
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Zdravo Legacije ,mene nije bilo nekoliko dana ,bila sam opravdano odsutna . yes3 Kako sam dosla, odmah sam se okacila na racunar i evo me pravo kod tebe na temi da ti mahnem i pozelim dobrodoslicu . Ovde nas ima raznih ,uglavnom ja sam tu medju najvecim budalama .yes3

Hvala na dobrodoslici, pozdravljam i ja tebe. Ne mogu da kazem da sam odusevljen kada dama sebe predstavlja kao "budalu" ali to je tvoj izbor reci. U svakom slucaju, nadam se da cemo se i bolje upoznati te da cu demantovati tu tvoju izjavu u opisu predstavljanja. Zelim ti prijatan dan!
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Volim zene kakva je moja verenica. Pametna, obrazovana, lepa, zgodna, ...... 'Ajde da se ne hvalim vise, vec vidim da mi nista ne verujete ;) :)
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Legacije ,San Andreja zapravo postavlja sva ta intimnja pitanja jer je resio da nadje zenu koja ce ga izdrzavati .Posto si ti svoju verenicu fino izreklamirao jos je ostalo da das njen broj fona da San lepo proveri koliko ima istine u tvojim recima .:blum3::roll:
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Legacije ,San Andreja zapravo postavlja sva ta intimnja pitanja jer je resio da nadje zenu koja ce ga izdrzavati .Posto si ti svoju verenicu fino izreklamirao jos je ostalo da das njen broj fona da San lepo proveri koliko ima istine u tvojim recima .:blum3::roll:

Pa ne verujem da bi ona imala jos koje oko za njega ;). A ukoliko ovde namerava da nadje zivotnu saputnicu onda je najbolje da moje reci izostanu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
The legacy potrudi se da tvoja žena zaista bude samo tvoja a ne još nečija.

Žene su to, čim vide nešto lepše , veće ili luksuznije dolaze u razmišljanje da urade nešto "nevaljalo" :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kazi mi prijatelju da li vise volis leto na planini ili na moru....gde obicno provedes godisnji odmor?
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
The legacy potrudi se da tvoja žena zaista bude samo tvoja a ne još nečija.
Žene su to, čim vide nešto lepše , veće ili luksuznije dolaze u razmišljanje da urade nešto "nevaljalo" :)

To mozda kod tebe. Kod mene postoji nesto sto se zove "sarm".

Kazi mi prijatelju da li vise volis leto na planini ili na moru....gde obicno provedes godisnji odmor?

Volim oba. Kako se kada odlucimo, tamo idemo.
 
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
18
šta te nateralo da otvoriš temu sa čudnim naslovom Koliki Vam je .......... ????? ?????
 
Natrag
Top