Pitajte clana Japadrapa .

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Zdravo novi druze clanu .
Mene zanima sta radite ti,Cupka i Bleki u grupnjaku jer vidim da ste svi kod nje zajedno ? :vorred::dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A da promenis lokaciju, a? Ja jesam rekao da necu da divljam ali "novi druze", provokacija je provokacija .....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bleki, bez nervoze

SMILE.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
67
Jel stavio keceljicu, da se ne ufleka?


Ti pa Dara, kad sam vidio onaj klizački par pomislio sam da si prehladio mozak. Srećom brzo si se povratio a i meni laknulo.

To je zbog blekija, malo je nervozan a reko je da ga umetnicko klizanje umiruje.

Stavio keceljicu, divno mu stoji, ali od klope nista, previse je ljubomoran, morao sam da napustim stan
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
To je zbog blekija, malo je nervozan a reko je da ga umetnicko klizanje umiruje.

Stavio keceljicu, divno mu stoji, ali od klope nista, previse je ljubomoran, morao sam da napustim stan

He, he, he, pa jest on je umjetnička duša.

Već sam se prepao da večeras nema nikoga za zezanje. A i ti si mi nešto tankih živaca u posljednje vrijeme. Kuliraj malo.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Hehehe ... Pitam se kako ti ne dosadi da pricas sam sa sobom .... Ih bre PYC, ta fora je matora pa je vec pocela i da budjavi .... Vec sam ti rekao .... Neces da me iznerviras .... Dzaba to radis, ljudi okolo gledaju, zgadice im se forum ....

Na mene ne delujes vise ..... Ni sa jednim nick-om :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
67
Hehehe ... Pitam se kako ti ne dosadi da pricas sam sa sobom .... Ih bre PYC, ta fora je matora pa je vec pocela i da budjavi .... Vec sam ti rekao .... Neces da me iznerviras .... Dzaba to radis, ljudi okolo gledaju, zgadice im se forum ....

Na mene ne delujes vise ..... Ni sa jednim nick-om :yea:

Bleki, pa zar nisi na spavanje, idi odmori malo, nemoj da dezuras cele noci.
Ne brini, ostavicu za sutra neka pitanja.
 
Natrag
Top