Pitajte clana Japadrapa .

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Hehehe ... Pitam se kako ti ne dosadi da pricas sam sa sobom .... Ih bre PYC, ta fora je matora pa je vec pocela i da budjavi .... Vec sam ti rekao .... Neces da me iznerviras .... Dzaba to radis, ljudi okolo gledaju, zgadice im se forum ....

Na mene ne delujes vise ..... Ni sa jednim nick-om :yea:

Ajd prošetaj malo do Krivih Livada vidi jesam li tamo. Pa se vrni da mi kažeš. I ne pitaj se gluposti, dobićeš hemoroide na mozgu od previše razmišljanja. To je napor za tebe. Čuj, on se nešto pita.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bleki, pa zar nisi na spavanje, idi odmori malo, nemoj da dezuras cele noci.
Ne brini, ostavicu za sutra neka pitanja.

Ja ne spavam vec 5 godina. Meni je svejedno. I kad nisam na forumu i kad jesam na njemu.

Ne brini, ostavicu za sutra neka pitanja.

Samo jos ja da odgovorim a? Pa ajd videcu, zavisi i od pitanja .....

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ajd prošetaj malo do Krivih Livada vidi jesam li tamo. Pa se vrni da mi kažeš. I ne pitaj se gluposti, dobićeš hemoroide na mozgu od previše razmišljanja. To je napor za tebe. Čuj, on se nešto pita.

Primetio sam da si odjednom izgubio ijekavicu u govoru .... Da se nisi najeo onog vruceg krompira sto je spremila Blueangel pa ti utrnuo jezik??? :lol: :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Primetio sam da si odjednom izgubio ijekavicu u govoru .... Da se nisi najeo onog vruceg krompira sto je spremila Blueangel pa ti utrnuo jezik??? :lol: :lol: :lol:

Pa reko ti doktor da ne preskačeš terapiju a ti ne slušaš. Ovo ti je već druga fatamorgana večeras, gdje ti vidiš da sam izgubio "ijekavicu"? I kakve nikove spominješ već drugi put?
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
67
Izgeda da nema vise pitanja za mene. Odoh ja na spavanje.
Bleki, samo opusteno, idi na spavanje, nema potrebe vise da dezuras.
 
Natrag
Top