pink tv 60 kanala

Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
32
verujete li da ce pink 1. maja pustiti 30 besplatnih kanala na iptv?
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
86
verujete li da ce pink 1. maja pustiti 30 besplatnih kanala na iptv?
29.04.2013
tvkanali253x250.jpg
Poštovani korisnici,


obaveštavamo vas da je od 29. aprila u OPEN IPTV ponudi nov kanal - Pink 3.
Dostupan je u okviru Osnovnog paketa na broju 109.

Open IPTV – Telekom Srbija
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
Za total ne znam ali sam primetio obavestenje za SBB korisnike:
[h=5][OBAVEŠTENJE] Medijska kuća Pink za distribuciju novih kanala traži 1 evro mesečno po svakom kablovskom korisniku. Kanali koje su uveli nisu besplatni i poskupeli bi osnovnu kablovsku pretplatu. Zbog toga pregovori i dalje traju...[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
65
A na reklami potpuno besplatno...A i na open ip tv-u kazu da je besplatno.Barem je tako na njihovom sajtu.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
A jesi li primetio da su iz reklama izbacili ono"besplatno"?Brzo su promenili misljenje!
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
65
U pravu si.Nema vise "besplatno".Kada bolje i razmislis ko ce ti davati toliko kanala i to besplatno_Ovo je ipak Srbija.Na total-u su pustili pink3 umesto pink kids-a.Slika je isto grozna kao i pink i pink2.Jos uvek se emituju u 4:3 formatu a hoce da budu videci u Srbiji.Daleko je za njih i 16:9 a kamoli jos HD...Vajda me razumes.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
Potpuno se slazem sa tobom!Iznenadilo me je kad su preko TV rekli da su potpisali ugovor sa sto i nesto kablovskih provajdera a od njih tj.nasih kablovskih nista pa sam malo cunjao i naleteo na zvanicno SBB obavestenje!
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Ljudi to su ciste gluposti ti Pinkovi kanali,imate na Net tv plusu njihovih 20-ak kanala i znate sta je na njima, emisije koje idu i na ovom Pinku samos e vrte u razlicitim terminima,a bukvalno sve je isto... Jedini dobar kanal je Pink nostalgija koji pusta zabavnu muziku 90-ih i 80-ih... Znaci ne brinite se ne propustate nista znacajno,sta pink moze proizvesti a da je dobro... Evo malo slicica,znaci gluposti ciste...

PicMonkey Collage.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
Ma nisam ni sumnjao,druze moj!Sve to suvise lepo zvucalo da bi bilo istinito tj.da bi valjalo!;)
 
Natrag
Top