Penzioner silovao kerušu lutalicu pred zgranutom unukom

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Nezapamćena bizarnost zaprepastila Valjevo


Penzioner silovao kerušu lutalicu pred zgranutom unukom





Izvor: Blic P. V. | 12. 04. 2011. - 00:02h

VALJEVO – Dragiša R. (62) osumnjičen je da je silovao kerušu lutalicu koju je prethodno namamio u svoje dvorište na periferiji Valjeva, u blizni puta Valjevo-Loznica. Svedoci monstruoznog događaja bili su Dragišina unuka i prvi komšija, koji je pozvao policiju.
133371_15-silovanje-psakuca-i-dvoriste-dragise-r_f.jpg

Kuća i dvorište Dragiše R.

Kako pričaju komšije, bizaran slučaj dogodio se u subotu veče u Dragišinoj garaži, kada je cviljenje ženke mešanca, koja je nekoliko dana boravila u njegovom dvorištu, čula njegova unuka i o tome obavestila prvog komšiju.

„Devojčica, koja s roditeljima živi u prizemlju kuće i koja je te večeri bila u društvu s drugaricom, videla je šta se dešava i dotrčala do mene. Nisam mogao da poverujem kad mi je rekla da deda siluje psa. Međutim, kada sam ušao u Dragišinu garažu, šokirao sam se. Pantalone su mu bile svučene i silovao je štene koje je tako cvilelo da sam se naježio. Molio sam ga da prestane, govorio mu da je to videla i njegova unuka, ali se uopšte nije obazirao, kao da me nije ni čuo ni video“, potpuno šokiran priča Dragišin komšija Branko Obradović, koji je alarmirao policiju.

U međuvremenu, ostale uzbunjene komšije koje su čule šta se dešava primetile su da je Dragiša iz garaže kuče odneo na sprat kuće i zaključao se. Iako su, kako pričaju, lupali na vrata i dozivali ga, nije reagovao, a sa sprata se, kako kažu, još izvesno vreme čulo zavijanje šteneta. U kuću te večeri nije uspela da uđe ni policija, a on je tek sutradan psa pustio na ulicu i sam otišao u policiju.

U Policijskoj upravi potvrdili su bizarni događaj i najavili da će pokrenuti krivični postupak. Valjevsko Društvo za zaštitu životinja takođe je najavilo da će protiv Dragiše R. podneti krivičnu prijavu za zlostavljanje životinja.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jeste bizarno, bolesno, nenormalno do bola, ali ja sam se pokidao od smeha čitajući ovaj tekst. :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jeste bizarno, bolesno, nenormalno do bola, ali ja sam se pokidao od smeha čitajući ovaj tekst. :lol:
Takođe...:lol:
E svašta ima...:vorred: Kako se samo seti keruše. Hej, čuj, nisu mogli da ga odvoje od keruše, nije se obazirao ni na koga...Možeš zamisliti, koliko je tek on ''očajan''...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne mogu da nađem gde sam sinoć pročitao vest...uglavnom u tekstu je pisalo da je u poslednje vreme često viđan u društvu kučića, verovatno keruša cccc
Za ovakve je jedino rešenje budak ili neki sličan alat..u čelo :butcher:
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
17
Bizarno? Slaba rec za grozan dogadjaj! Zgranut sam i sa osmesima koji su izazvani tim povodom. Nista tu nije smesno, ni najmanje. Kao sto su mnogi sa poluosmehom gledali na dogadjaj sa japanskim tresnjama u Bg. Kada cemo poceti da se ponasamo kao ljudi? Sta jos treba da nam se dogodi da bi shvatili da nam je veeeliki deo nacije ozbiljno poremecen i da su neophodne promene u samom mentalnom sklopu? Sve naokolo je lazno i kozmeticki lose se doteruje u potpuno pogresnom pravcu. Sustina tog poremecaja ostaje netaknuta. Drzava, institucije sistema, crkva, stranke...ostaju neme, cute ili malo i nikako reaguju. Citiracu Hakslija: "To sto ih ignorisemo, ne znaci da ce cinjenice nestati". Uffff
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ovo je crni humor...a i šta treba da radimo, da se hvatamo za glavu i stalno nešto čudimo. U ovom društvu je skoro sve moguće i ako ljudi zamišljeno budu čekali da dođu do izražaja u bilo kom obliku principu pravičnosti, onda će stvarno da polude...Nije sve lažno i pokvareno u tome i jeste stvar. Čovek je uhapšen...o kakvom je onda ignorisanju reč :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sta jos treba da nam se dogodi da bi shvatili da nam je veeeliki deo nacije ozbiljno poremecen i da su neophodne promene u samom mentalnom sklopu?


A ja sam zgrožen ovakvom izjavom. Ne znam šta ti tražiš u društvu pripadnika nacije čiji je veeeliki deo ozbiljno poremećen. :dntknw: Što nisi u nekoj Švedskoj ili Nemačkoj gde su svi savršeno normalni i gde se ovakve stvari nikada ne dešavaju? :dntknw: I još hoćeš da menjaš kolektivni mentalni sklop, stvarno demokratski, nema šta (najviše mi liči na stav jedne stranke čije ime počinje sa L). Malo humora (pa i crnog) pomaže da se sačuva zdrav razum u teškim situacijama, e sad što je neko operisan od toga, to je njegov lični problem.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sedmero je oštenila kućka, sedmero je oštenila žuti'... sad znamo i zašto. Đubre jedno penzionersko!
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
17
Ko razume, shvatio je. Slazem se da se humorom moze odbraniti od mnogih nedaca.No, u jednom trenutku osmeh vrlo lako prelazi u bolnu grimasu. To je vrlo tanka granica. Vec dugo se ovde walk the line, sto bi rekao Johnny Cash, onda mnogi skliznu... Sto se tice preporuke oko Svedske i ostalih "uredjenih" zemalja, bih ja, nego sam malo mator a i posao mi takav da je neraskidivo vezan za maternji nam jezik, osim toga pripadam onom retkom procentu ljudi koji rade ono sto vole i ok su placeni. Ono na "L" odbijam sa gnusanjem. Oduvek sam prezirao bilo koji oblik politickog angazmana u ovoj zemlji, jer se na prste jedne ruke mogu pobrojati oni koji su neko dobro doneli a nisu se nafatirali.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Niko nije zaslužio mučenje bilo koje vrste, pa ni ova keruša iz naslova...Međutim, sam tekst, ''zgražavanje komšiluka'' itd.,koliko god da je ozbiljan, ipak izmami i poneki osmeh..., što iz čuđenja, što iz neobičnosti situacije...
Naslov bi totalno drugačije zvučao da je glasio ovako: Deda silovao unuku. Tu nema komentara...

Ovakve stvari se dešavaju u celom svetu, pa i kod nas.Mi smo trenutno mala država, pa su na ''tapetu'', raznorazne vesti...U nekim većim državama,ovakvi naslovi se nalaze u nekim minijaturnim i neupadljivim rubrikama...Neko pročita ili ne...Zavisi...Ali ništa pompezno...
Mnogo gorih i za nas nepojmljivijih stvari se dešava u svetu, nego kod nas...I sve što vise težimo da se približimo toj ''modernoj i civilizovanoj svesti'', sve smo ''nakaradniji''..., prosto se plašim, našta ćemo da ličimo kada se tom ''modernom i naprednom svetu'', sasvim približimo... Ne slažem se da su gore pomenute države potpuno ''uređene u mentalnom smislu''. Švedska je poznata po ''banalnostima'', pogotovo kada su emotivne veze u pitanju....No, to nije tema...
 
Natrag
Top