Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
23
Da li neko koristi "Facial Recognition Logon ( logovanje prepoznavanjem lica - asus logon manager)", potrebna mi je pomoc.

Nakon sto sve namestim, kad ga restartujem (ili palim), kamerica se ukljuci kad se pojavi "welcome", ali vrlo brzo se skloni i udje...ni ne saceka uopste da prepozna lice vlasnika i posle je stalno ukljucena....Zna li neko u cemu je problem ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
deinstaliraj program pa instaliraj ponovo, jos bolje, skini drugu instalaciju
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
koji operativni sistem koristis i kad si zadnji put reinstalirao racunar? ako je win 7 onda je normalan broj procesa, a ako je xp onda nesto moras gasiti. idi start>run i kucaj msconfig, zatim u karticu startup i napravis screenshot i postavi ga ovdje tako da ti mogu reci koje ces programe pogasiti
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
12
Ako bi neko mogao da mi kaže zašto mi računar skoro svaki put zakoči pri podizanju sistema, kada ga upalim. Restartujem ga na dugme na kućištu i on posle radi normalno.Šta se dešava?Hvala unaprijed.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
moze biti do operativnog sistema takodje i do hardvera. koliko je star racunar i kad je zadnji put radjena reinstalacija, drugo pitanje, jesi li ga ikako cistio od prasine, moguce da koci zbog kulera na procesoru, kad ga restartujes on vec uhvati brzinu pa radi normalnije pa moguce da ga prasina gusi
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Postoje adapteri koji pretvaraju sata u ata prikljucak imas ihradnji sa računarima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top